Mobil Oyun Haberleri

Zamanda Yanınızda’, ‘Paragon Öncüleri’, ‘Yine Başka Bir Zombie Savunma HD’si’ ve Daha Fazlası – TouchArcade

Her gün yeni mobil oyunlar App Store’a geliyor ve bu nedenle her hafta son yedi günün en iyi yeni sürümlerinden oluşan büyük bir eski liste oluşturuyoruz. Eskiden App Store aynı oyunları bir hafta boyunca sergileyecek ve ardından her Perşembe bu özellikleri yenileyecekti. Bu nedenle geliştiriciler, umarız bu gıpta edilen özelliklerden birini elde etmek için oyunlarını Çarşamba günü veya Perşembe günü erken saatlerde yayınlama alışkanlığı edindiler. Günümüzde App Store sürekli yenileniyor, bu nedenle herkesin hepsini aynı gün yayınlama ihtiyacı azaldı. Yine de, insanların yeni oyunların listesi için TouchArcade’i kontrol etmeyi bildiği yıllardır olduğu gibi, haftalık Çarşamba gecesi formatımızı koruduk. Sözü daha fazla uzatmadan lütfen aşağıdaki bu haftanın yeni oyunlarının tam listesine göz atın ve hangi oyunları alacağınızı yorumlar bölümünde bize bildirin!


Dövüş Sanatı 3 ACA NEOGEO (3.99$)

iTunes Açıklaması

ART OF FIGHTING 3, SNK tarafından 1996 yılında piyasaya sürülen bir dövüş oyunudur.
ART OF FIGHTING serisinde bir yan hikaye olarak, çeşitli dövüşçülerin dramasını ve savaşlarını canlandırıyor.
Ultimate KO sistemi ve diğer mekaniklerle, 2D dövüş oyunlarının yeni bir sınırında pay sahibi oluyor.

Forum Konusu: Dövüş Sanatı 3 ACA NEOGEO (SNK tarafından)


Kan bağı: Lithas Kahramanları ()

iTunes Açıklaması

Lithas’ın Dünyası sizi bekliyor. Işık Şehri’nin lideri olan bir sonraki Yüksek Muhafız olun ve Lithas krallığında destansı bir yolculuğa çıkın. Farklı kültürlere ve ırklara sahip bir fantezi dünyası; likanlar, iblisler, yarı tanrılar, elfler, orklar ve daha onlarcasından oluşan klanlarla tanışın. Onları seferinizde birleştirin ve savaş alanında güçlü şampiyonlar olarak yanınızda getirin. Ancak hepsi bu kadar değil, daha derin ilişkiler kurun, onları Yoldaş olarak kurun, soylarınızı birleştirin ve yeni ve daha güçlü Şampiyonlar, sizinle birlikte savaşacak yeni nesil varisler yetiştirin.

Forum Konusu: Bloodline: Heroes of Lithas (Goat Games tarafından)


Bloodline: Son Kraliyet Vampiri (Özgür)

iTunes Açıklaması

Bloodline, derin karakter seviyelendirme ve kişiselleştirmeye vurgu yapan, her oyuncu için belirgin bir şekilde benzersiz bir kahramanlar listesine izin veren, anime tarzı bir mobil rol yapma kart oyunudur. Hikaye, Son Kraliyet Vampiri Lilo.I ve arkadaşı Ron’un sevdiklerini Kutsal Topraklar adı verilen militarist bir düzenden kurtarma arayışlarını konu alıyor.

Forum Konusu: Bloodline: Last Royal Vampire (Crunchyroll Games tarafından)


Zindan Çağrısı: Şeytanın Görevi (Özgür)

iTunes Açıklaması

Sıradan bir madenci zengin olmak istediği için şeytanın inine girdi. Bu tuzaktan ancak tüm eserleri Mephistopheles için toplarsa kurtulabilir. Sihirli küpün yarattığı tüm görevleri tamamlayarak ona yardım edebilirsiniz. Ana kahramanın hayatı tamamen sana bağlı!

Forum Konusu: Call Of Dungeon: Devil’s Quest (Andrey Abrosimov)


Disney Aynası (Özgür)

iTunes Açıklaması

Mirrorverse’i savunmak için güçlendirilmiş Disney ve Pixar Guardians ekiplerini birleştirin!

Bu, oyuncuların karanlık bir güce karşı savaşmak için güçlendirilmiş, aksiyona hazır, 3D Disney ve Pixar karakterlerinden oluşan takımları bir araya getirdiği yepyeni bir Disney evreninde geçen, mobil cihazlar için görsel olarak çarpıcı yeni bir aksiyon RPG oyunu olan Disney Mirrorverse.

Forum Konusu: Disney Mirrorverse (Kabam Games, Inc. tarafından)


Kahraman Amblemleri II (6.99$)

iTunes Açıklaması

Match-3, savaş ve maceranın yeni bir evrimi!
Hero Emblems II, yan kaydırma ve Match-3 oyunlarından öğeleri birleştiren Japon tarzı bir RPG’dir. Oyuncular, Night Chasers üyelerini kontrol edecek ve acı çeken insanlara yardım etmek için kahraman olmak için bir maceraya atılacaklar.

Forum Konusu: Kahraman Amblemleri II (HeatPot Games Ltd. tarafından)


Jigsaw Puzzles – Video Sürümü (Özgür)

iTunes Açıklaması

JigSaw Puzzles- Video Edition’ı diğer klasik JigSaw Puzzles oyununuz gibi oynuyorsunuz: parçaları, gitmesi gerektiğini düşündüğünüz yere sürükleyip bırakın. Ana fark, parçaların videonun parçaları olması ve bu nedenle animasyonlu olmalarıdır!!!!

Forum Konusu: Jigsaw Puzzles – Video Sürümü (AR Entertainment tarafından)


Tembel Hırsız (Özgür)

iTunes Açıklaması

Bu fizik bilinmezinde tarihin en tembel hırsızının değerli taşları toplamasına yardım etmek için kayaları, zıplayan topları ve ninja yıldızlarını fırlatın. 50 yapboz, toplanacak 200 yıldız ve bu tembel macerada hepsini pantolonunun koltuğundan yapabilirsin.

Forum Konusu: Tembel Hırsız (Antony Lavelle/Sean McKenzie tarafından)


Yaşam Çizgisi: Zamanda Yanınızda (3.99$)

iTunes Açıklaması

Uzun bir radyo sessizliğinin ardından Taylor sonunda geri dönüyor! Bu yepyeni macera, bir kara deliğin diğer tarafındaki talihsiz astronotu, bilinmeyen uzayın derinliklerinde hayatta kalmanın oynanabilir, dallara ayrılan bir hikayesinde ölüm kalım kararları vermenize yardımcı olmak için yalnızca size güvenerek bulur.

Ancak bu sefer bir bükülme var: Oyuncular ayrıca Taylor’ın zaman çarpık, uzaylılar bulaşmış “kötü ikizi” T2 ile uygun gördükleri şekilde yardım etmeyi veya engellemeyi seçebilirler. Hikaye boyunca, görünüşte basit kararların derin etkileri olabilir. iPhone, iPad veya Apple Watch’unuzu kullanarak seçimler yapın ve çaresiz astronotların yanında sonuçlarıyla yüzleşin.

Forum Konusu: Yaşam Çizgisi: Zamanında Yanınızda (3 Minute Games, Inc. tarafından)


lamagotchi (Özgür)

iTunes Açıklaması

Lama eğlencesine hazır mısınız?

Lamanızın bir dağın zirvesine çıkması gerekiyor! Yardım eder misin? Günlerinizi oyun oynayarak, besleyerek ve lamanızla ilgilenerek geçirin. Birlikte dağa çıkmadan önce bir ahır inşa edin ve lama arkadaşınızla güven kazanın.

Forum Konusu: Llamagotchi (PandaWorks Studio tarafından)


Loco Looper (3.99$)

iTunes Açıklaması

Trenler. Kabarık bulutlar. gezegenler. Yıldızlar. Hatta bir martı. Sevimli, zor beyin eğlencesi.
Bu orijinal bulmaca oyunuyla beyin trenine binin!

Tüm parçaları kullanarak mükemmel bir parça yapın.
Seviye ne kadar zorsa, çözmenin o kadar çok yolu vardır.

Forum Konusu: Loco Looper (James Vanas tarafından)


Overrun – Zombi Üs Savunması (3.99$)

iTunes Açıklaması

Zombi sürüleri arasında MÜCADELE. Nihai savunmayı OLUŞTURUN. Yaşayan ölülere karşı savaşta zaferinizi garantilemek için hayatta kalanlardan oluşan benzersiz bir ekip KURUN.

Overrun, zombilere dalgalar halinde saldırarak bombalanırken hayatta kalan bir grubu yönetmek için sizi kıyamet sonrası bir dünyaya atar. Onları geride tutmak için nihai savunmayı oluşturun. Hayatta kalanlara hayatları için savaşırken yardım etmek için el bombaları, ilk yardım çantaları ve diğer faydalı eşyaları kullanın.

Forum Konusu: Overrun – Zombie Base Defense (Wildfire Games Ltd tarafından)


Paragon Öncüleri (3.99$)

iTunes Açıklaması

Paragon Pioneers, sakinlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için keşfedeceğiniz, fethedeceğiniz ve ardından adalar üzerine inşa edeceğiniz bir şehir kurma boşta oyunudur. Oynamak için sınırlı zamanınız olsa bile, bu derin simülasyon oyununun keyfini çıkarabilir ve imparatorluğunuzu optimize etmenin sayısız yolundan birini takip edebilirsiniz. Etkileyici bir saray inşa edin ve Paragon’un en başarılı lideri olarak tarihe geçin.

Forum Konusu: Paragon Öncüleri (Tobias Tenbusch tarafından)


geri tepme nişancısı (Özgür)

iTunes Açıklaması

Gelişmiş geminiz ve hassas atışınızla düşmanları yok edin.
Silahınızın geri tepmesi, sapan hareketi ile hareket halindeyken düşmanları vurun.

Forum Konusu: Recoil Gunner (Annulus Games tarafından)


huzurun dönüşü (1.99$)

iTunes Açıklaması

Bazen doğru cevap yoktur.

Bir çeşit görsel roman. Bir ısırık büyüklüğünde interaktif hikaye. Bir süredir anlatmak istediğim biri. Umarım beğenirsin.

Forum Konusu: Serenity’nin Dönüşü (Amirali Rajan tarafından)


Cesarete Giden Yol: İmparatorluklar ()

iTunes Açıklaması

Kendi efsanevi orduna komuta et!

Road to Valor: Empires, efsanevi tanrılara, canavarlara ve kahramanlara komuta ederken dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla rekabet edebileceğiniz gerçek zamanlı bir PVP strateji oyunudur.

Forum Konusu: Cesarete Giden Yol: İmparatorluklar (Dreamotion tarafından)


Oyuncak Binici: All Star Yarışı (Özgür)

iTunes Açıklaması

Toy Rider bir mobil araba yarışı oyunudur, onu tipik bir araba yarışı oyunundan farklı kılan şey, sadece hız değil, dengeleme, zamanlama, güçlendirmelerin doğru kullanımı ve uygun hızdır! Oyun, Masa Üstü Yarış oyunundan esinlenmiştir, ancak birçok yükseltme ve iyileştirme içermektedir.

Forum Konusu: Toy Rider: All Star Racing (Omnaya Studios tarafından)


Tropikal Öykü Tatil Köyü (5.99$)

iTunes Açıklaması

Doğayla dolu yemyeşil bir ada geliştirin ve hayır olmayı hedefleyin. 1 tatil köyü!

Misafirleriniz için konaklama yeri inşa edin ve bu turistlerin gelmesini sağlayın! Çevreyi daha da güzelleştirin ve ziyaretçilere mümkün olan en iyi tatili yaşatmak için harika seyahat paketleri keşfedin.

Misafirlerinizin hayallerini gerçekleştirmek için tesisi geliştirin!

Forum Konusu: Tropical Story Resort (Kairosoft tarafından)


büküm (2.99$)

iTunes Açıklaması

Uzak bir tropik adada rehberiniz Enoha’ya katılın, köyü şeytanlardan kurtarın ve güzel tatil beldesini restore edin.

Yeni Twistingo, popüler gizli nesne, klasik tombala ve çok sevilen mermer eşleştirme oyunlarını geçen rahatlatıcı, devrim niteliğinde bir oyundur. Sonuç, sizin ve ailenizin saatlerce, günlerce, haftalarca veya bir ömür boyu keyif alacağınız muhteşem bir eğlencedir.

Forum Konusu: Twistingo (MixoGames tarafından)


Bir Başka Zombi Savunması HD ()

iTunes Açıklaması

Yet Another Zombie Defense HD, taktik/strateji unsurlarına sahip yukarıdan aşağıya bir arcade zombi nişancı oyunudur. Gece çökmeden önce kendinizi hazırlayın – savunma barikatları kurun, silah ve cephane satın alın, kuleler kurun ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın. Karanlık güçler her dalgada güçlendiğinden, her gece becerilerinizi test edin. Seni hatırlamalarını sağla ve şanlı bir sona doğru yol al!

Forum Konusu: Yine Bir Başka Zombi Savunması HD (Müthiş Games Studio tarafından)


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu