Video Oyun Haberleri

Waluigi’nin Mario Strikers Animasyonları Swagger ile Damlıyor

gif: Nintendo / NintendoLife / Kotaku

Nintendo bugün bir demo yayınladı yaklaşan futbol oyunu için, Mario Strikers: Savaş Ligi. Nasıl oynanır? Eski oyunlara layık bir takip mi? eğlenceli mi Bunlar cevabını bulamadığım sorular. Size söyleyebileceğim şey, bu son oyunda Waluigi’nin, tamamen bozulmamış görünen güllerle tuhaf pozlara olan tutkusuyla, havanın kralı olarak tacını koruduğudur.

Mario Strikers: Savaş Ligi Next Level Games tarafından geliştiriliyor ve Switch için 23 Haziran’da çıkıyor. Bu üçüncü oyun forvetler diziler, ve özel hareketler ve vahşi animasyonlarla tamamlanan, birlikte biraz futbol oynamak için çatışmalarını sahaya çıkaran çeşitli Mario karakterlerini canlandırıyor. Gelelim çoğunuzun burada olmasının asıl sebebine: Waluigi’nin muhteşem zafer animasyonları.

İlk olarak, Waluigi’nin bir gol attıktan sonra yaptığı harika savurganlık yürüyüşü:

gif: Nintendo / NintendoLife / Kotaku

Bu harika animasyonları ilk olarak Twitter kullanıcısı @ElliotDubyonları kimden kırptı tarafından paylaşılan yeni demo oyun görüntüleri NintendoLife.

Bunun geldiği yerde daha fazla havalılık var. Nintendo’nun yerleşik tuhaf, uzun boylu ahbabı bir maç kazandığında olan budur:

Ahbap, dünyanın sahibiymiş gibi çekip gidiyor ve evet, o anda, o tarlada, tanrı bilir-neler-bu şeyler için ortaya çıkanlarla çevrili, sanırım dünyanın sahibi o. O kral ve geri döndü bebeğim.

Merak etme. Orada seven tüm hastalarınız için bazı seksi Waluigi x gül eylemNintendo şaşırtıcı bir şekilde bu alternatif puanlama animasyonunu ele aldı:

gif: Nintendo / NintendoLife / Kotaku

Görünüşe göre yeniden yaratıyor geçen yıl ortaya çıkan rezil (ve erotik) “gül pozu” render görünüşte hiçbir sebep yokken. Sanki Nintendo’nun derinliklerinde biri yapmış, saklamış ve sonra işlerinin son gününde herkesin görmesi için internete yüklemiş gibi hissettim. Bu blogda tamamen uydurduğum o kişiye teşekkür ediyorum. Çünkü şimdi Waluigi’nin yepyeni bir Nintendo oyununda o muhteşem esnekliği yeniden yaratmasına sahibiz.

Bilirsiniz, tüm bu inanılmaz Waluigi eylemi bana sadece mor prensin gerçek bir suç olması gerektiğini hatırlatıyor. göz küresi grafiti devam edenlerin dışında kalmaya devam ediyor Smash Bros. franchise. Bu animasyonlara, o muhteşem payandaya, yoğun gül hareketine bakın ve bana onun ön planda ve ortada olmaması gerektiğini söyleyin. Süper Smash Bros.

Ve bana “kurallar” ve onun nasıl kupa şeklinde göründüğü ya da başka bir şey hakkında saçmalama. bir inek gibiyse Minecraft’lar Steve içeride olabilir Süper Smash Bros. Ultimate, o zaman Waluigi de, yani sivilce-çıkardığında-yaptığın-gürültünün insansı-kişileştirilmiş hali olabilir. Yine futbol oynuyor, bunun için minnettarım. Fakat Nintendo’nun büyük kavgasında da yer almalı. Onu hak etti. Sadece adil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu