Mobil Oyun Haberleri

‘Tembel Hırsız’ Kurtarılan ve Ücretsiz Olarak Mobil ve PC’ye Getirilen Bir Flash Çağı Fizik Bilmecesidir – TouchArcade

Sean James McKenzie, Armor Games’te bir baş honcho tipidir, ancak aynı zamanda kendi etiketi Bacon and Games altında uzun süredir geliştiricidir. Birçok ay önce, daha doğrusu yaklaşık 8 yıl önce Sean’ın tweet’iadlı bir Flash oyun yaratmak için sanatçı Ajay Karat ve besteci Randy Heidema ile işbirliği yaptı. tembel hırsız. İlkeler ve ahlak bir yana, hepimiz parlak mücevherler çalmayı çok isteriz, değil mi? Ama herhangi birimiz gerçekten kalkmak ve bunu yapmak için fiziksel olarak hareket etmek istiyor muyuz? Hayır. Hayır yapmıyoruz. Bu, uygun bir şekilde başlığın arkasındaki öncüldür. tembel hırsız. Bu hırsız, sadece onlara bir şeyler fırlatarak bir grup çok parlak renkli mücevheri çalabileceğini keşfetti. Pratik bir oyun anlamında bunun anlamı, her bir taşın aynı renkli hedef alanına düşmesini sağlamak için çeşitli nesne türlerini sallamanız gereken bir fizik bilmecesidir, burada tembel kıçınıza fırlatılır. İşte Flash versiyonunun orijinal fragmanı tembel hırsız.

Eğlenceli bir fizik sistemi tarafından desteklenen bir bulmaca oyunu için akıllı ve esprili bir kurulum. Şeyler gibi bir şeyden çok daha hızlı hareket eder Angry Birdsve hatta bazı unsurlar var İpi kes bazen havada mücevher asılı ipleri koparmak için ninja yıldızlarını fırlatman gerekecek. Hayır, muhtemelen video oyunlarını bildiğimiz şekliyle yeniden tanımlamayacak ama tembel hırsız App Store’un ilk günlerinden itibaren daha basit 3 yıldızlı fizik bulmacalarını hatırlayan herkes için kaşıntıyı kaşımak için gerçekten iyidir. Şahsen benim için bunu gerçekten başka bir seviyeye iten şey, bu 3 yıldızlı sistem. İlk yıldız, tüm mücevherleri toplayarak kazanılır ve ikinci yıldız, bunu yapmak için atılan makul sayıda nesne elde etmek içindir.

Ancak bu üçüncü yıldız “Uzman” yıldızdır ve mümkün olan en az sayıda nesneyi fırlatarak bir seviyeyi geçmenizi ve çoğu zaman sadece bir nesneyi gerektirir. Bu benim için büyüleyici çünkü bunun sadece göründüğü bazı seviyeler var. mümkün değil, ancak tonlarca yeniden deneme ve fizik motorunun “tam da öyle” davranmasını sağlamak, beni defalarca yanıldığımı kanıtladı. Sadece oynamak ve 50 seviyeyi geçmek tembel hırsız iyi bir zaman, ancak her seviyede üçüncü yıldızı nasıl yakalayacağınızı bulmaya çalışmak, bulmaca oyunu meraklıları için başka bir katman ekler. Bir bulmacayı anında yeniden başlatabilmeniz, özellikle zor bir seviyeyi düzinelerce ve onlarca kez, belki de fark etmeden denemeyi kolaylaştırır. Ama sonunda bir kez tutturduğunuzda… adam bu bir duygu.

Bütün bunlardan bahsetmemin sebebi şu ki, tembel hırsız Flash, 2020’nin sonunda nihayet dinlenmeye koyulduğunda Flash oyunu zamana kaybolacaktı. Ancak Sean McKenzie, Antony Lavelle adındaki “Çok nazik bir ruhun” limana zaman ve emek harcadığını belirtiyor. tembel hırsız Mac, Windows, iOS ve Android’e. Oyunu adresinden indirebilirsiniz. Bacon ve Games Itch.io sayfası, masaüstü sürümleri tamamen ücretsiz ve reklamsız olmakla birlikte, herkesin takdirlerini göstermesi için bağışları kabul etmektedir. iOS ve Android sürümleri, bu reklamları kaldırmak için bir UİSA ile reklam desteklidir, ancak UİSA’nın henüz gerçek uygulamada tam olarak canlı olmadığı görülüyor. Ayrıca henüz bir reklam görmedim, bu yüzden belki onlar da henüz yayında değil. Her iki durumda da, bu iyi hissettiren bir hikaye ve aksi takdirde asla sahip olamayacağım bir oyunu deneyimlememe izin verdi, bu yüzden belirli bir vintagein bilinmezlerinin hayranıysanız, kontrol etmekten çekinmeyin. tembel hırsız şu an kendin için

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu