Indie Oyunlar

Salı Fragmanı – Güzel Gölü Etkileyin

Fragman Salı başkalarını etkilemek için sosyal medyayı kullandığımızı, garip bir gölde hatlar çizdiğimizi ve karmaşık bir kaçış kapsülünde hayatta kalmaya çalıştığımızı görüyor.

Etki, Inc.

“Günümüz propagandası ve reklamcılığıyla ilgili bu strateji simülasyon oyununda bir dijital etki ajansını yönetin.”

Influence, Inc. şu anda şu adreste mevcut: Mütevazı Mağaza ve Buhar.

Ashina: Kızıl Cadı

“Ahiret yolculuğunda Ash’e katılın! Garip yaratıklar, ilginç karakterler ve unutulmaz anlarla dolu gizemli bir ruh dünyasında seyahat edin!”

Ashina: Kızıl Cadı şu anda mevcut itch.io ve Buhar.

Yanında Bir Hikaye

Sessiz bir dağ köyündeki alçakgönüllü hancı Lyric’in yerine geçin, o bir ömür boyu dokunaklı hatıralar, yürek ısıtan dostluklar ve acı tatlı seçimler üzerine düşünürken, yol boyunca ejderhaları öldürmek zorunda olmadığınızı kanıtlıyor. kendi hikayenin kahramanı.”

Yanında Bir Hikaye şu anda mevcut Buhar.

Ophelia Gölü Altındaki Gizemler

“Rahatla ve çok garip bir gölde balık tut.”

Ophelia Gölü Altında Gizemler şu anda şu anda mevcut. Nintendo eShop ve Buhar.

Teneke kutu

“Patlayan uzay geminizden zar zor kaçmayı başardınız. Şimdi eski bir kaçış kapsülünde, kozmosun insafına uzayda hızla ilerliyorsunuz. Kapsülün karmaşık sistemleri hakkında hiçbir bilginiz olmadan, hayatınız teknik bir kılavuza ve kendi zekanıza bağlıdır. Ne kadar süre hayatta kalabilirsin?”

Teneke Kutu şu anda satışta Buhar.

Pinku Kult Hex Mortis

“Bu anlatı tabanlı RPG’de şehirdeki tuhaf olayları araştırırken kendi Razore City sakininizi kontrol edin ve tüm bunların arkasındaki beyni takip edin!”

Pinku Kult Hex Mortis şu anda şu adreste mevcut: Nintendo eShop, PlayStation Mağazası, Microsoft Mağazası, Uygulama mağazası, Google Oyunve Buhar.

Sevgili karım

“Bu flört, yönetim ve simya simülatörleri karışımında birinin aşk için her şeyi yapmaya istekli olduğu ve bırakmanın önemini keşfedin.”

Benim Güzel Karım şu anda şu sitede mevcut: Nintendo eShop ve Buhar.

Z-Çözgü

“Geminizi kurşun cehennemi salvolarıyla boğmaya çalışırken şeytani düşmanları vurun ve geminizin etrafındaki dar bir yarıçaptaki her şeyi anında silebilecek KILLER silahınızı şarj ederek savaşın gidişatını değiştirin!”

Z-Warp şu anda şu adreste mevcut: Nintendo eShop, PlayStation Mağazası, Microsoft Mağazasıve Buhar.

Gerçeklik Katmanı Sıfır

“Yolunu tartış. Kendi argümanlarınızı seçin. Kendi retoriğinize sahip çıkın. Büyükbabanızın tutuklanmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için çalışırken, zihninizin savaşlarıyla ideallerinizi güçlendirin.”

Reality Layer Zero şu anda geliştirme aşamasındadır, ancak bu arada onu Steam İstek Listesi.

HAYAI

“Benzersiz, fare tabanlı bir savaş sistemi kullanarak düşman saldırılarına karşı hayatta kalın. Düşmanlarınızı tek hamlede devirerek saldırınızı gerçekleştirin!”

HAYAI şu anda mevcut Buhar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu