‘Ruth’un Yolculuğu’ Kuş Fotoğrafları Çekiyor (Ve Gizemleri Ortaya Çıkarıyor)

'Ruth'un Yolculuğu' Kuş Fotoğrafları Çekiyor (Ve Gizemleri Ortaya Çıkarıyor)

Ruth’un Yolculuğu işini kurtarmak için belirli bir kuşun fotoğraflarını çekmeye çalışırken başlık karakterini takip ediyor. Yine de bu ormanda garip işler oluyor.

Bu oyunda aynı isimli başlık karakteri olarak oynuyorsunuz. Bir çevre şirketi için çalışıyor, ancak genellikle tüm gününü kağıtları damgalamak ve küçük bir ofiste oturarak geçiriyor. Yani, insanlar Altın Finch’in vahşi doğada görünmeye başladığını bildirmeye başlayana kadar. Bütçe kesintileri nedeniyle, bunların kanıtlarını fotoğraflamakla görevlendirildiniz.

Oyunun başlangıcı üzücü bir iş hayatını gözler önüne seriyor. Açıkça işinizden mutsuzsunuz, iş arkadaşlarınız çok fazla uyarılmadan kovuldu ve hiç yapmadığınız bir şey olan fotoğraf çekmek için görevlendiriliyorsunuz. Kameranız ve maaş çekiniz ile donanmış olarak, bu ispinozu gerçekten bulup bulamayacağınızı görmek için ormana adım atıyorsunuz.

Ruth’un Yolculuğu yazısında ve dünyasında güzeldir. Büyüleyici bir yerdir; böyle doğada olmak harika. Seslendirme ve ara sahneler iyi tasarlanmış, sizi hikayenin içine çekiyor. Kameranızla harika fotoğraflar çekebilir, yakınlaştırabilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Bu altın ispinozu bulmaya çalışırken, yerel ormanda başka şeyler keşfetmeye başlarsınız. Bir kulübeye girebilir, bir mağarayı keşfedebilir ve toplulukta kalan bir şeyin izlerini bulmaya başlayabilirsiniz.

Görüyorsunuz, son zamanlarda bazı kampçılar da kayboldu, ama kimse ne olduğuna dair gerçek bir ipucu yok. Yanlışlıkla bazı ipuçlarına rastlarsınız ve bu bölgeyi en son ziyaret eden insanlara ne olduğunu bir araya getirmeye başlarsınız. Bunun da ötesinde, aslında şirketinizin batmasını önleyecek ve işinizi sürdürmenize yardımcı olacak altın ispinozu görebileceksiniz.

demosunu oynayabildim Ruth’un Yolculuğu de WASD ve bir uçurumla sona erdi ve o zamandan beri ne olacağını sabırsızlıkla bekliyorum.

Ruth’s Journey şu anda geliştirme aşamasındadır, ancak bu arada onu Steam İstek Listesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.