Kart Oyunları

Remi Kart Oyununda Trump –

POV: Yeni katıldınız remi Turnuva ve oyunda iyi kartlar almayı umuyorsunuz. Dileğiniz gerçekleşse de elinizde joker göremeyince hayal kırıklığına uğrarsınız. Her fırsatta bir joker seçmeyi dört gözle bekliyorsunuz ama boşuna! Son olarak, oyunun ilk birkaç turundan sonra en çok beklenen karta sahip olursunuz – joker.

Joker, remi oyunlarında oyununuzu hem kazandıran hem de bozan en belirleyici karttır. Bu koz, olası bir dizi veya setteki herhangi bir eksik kartın yerine kullanılır. Üstelik puan taşımaması da oyundaki önemini artırıyor.

Bir koz olmasına rağmen, remi oyunlarında jokerin önemi oyuncular tarafından bazen ihmal edilmektedir. Bir sonraki oyununuzda veya turnuvanızda başarılı olmak istiyorsanız, bu kartı akıllıca kullanmayı öğrenmelisiniz. Bu blog gönderisinde, jokerin nasıl kullanılacağına ve bir oyunda bundan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair bazı akıllı ipuçları paylaştık.

  1. Daha büyük bir dizi oluşturun

Bir joker, daha büyük bir dizi oluşturmak için bağlantı kartı olarak kullanılabilir. Diyelim ki size 6♣, 7♣, 9♣ ve 10 dağıtıldıeksik kartın yerine bir joker kullanabilirsiniz, yani 8. Böylece elinizde 5 kartı grupladınız ve geçerli bir beyanda bulunmak için geriye sadece 6 kart kaldı.

Elinizde iki dizi olduğunda, kalan kartları joker kullanarak kolayca düzenleyebilirsiniz. Bu yüzden bitiş çizgisine rakiplerinizden daha hızlı ulaşmak için daha büyük bir dizi oluşturmaya çalışın.

  1. Saf bir sırayla kullanmayın

Geçerli bir bildirimde bulunmak için saf bir dizi zorunludur Hint remisi. Aynı türden üç veya daha fazla ardışık karttan oluşur ve orijinal değerinde kullanılmadıkça ve yerine geçmedikçe içinde joker bulunmaz. Orijinal elinizde bir joker varsa, gerekli olmadıkça saf bir dizi oluşturmak için kullanmaktan kaçınmalısınız.

Saf bir dizide kullanılan bir joker esasen boşa harcanır. Zor bir el alırsanız, moralinizi bozmayın ve kötü kartları atın. Bunun yerine, ihtiyacınız olan kartları atmak için rakiplerinize blöf yapın. Bu şekilde saf bir dizi oluşturabilirsiniz.

  1. Joker’i olduğu gibi kullanın

Şimdiye kadar, bir remi oyununda her elin kazanan bir el olmadığını anlamış olabilirsiniz. Size en kötü kartlar dağıtılabilir ve sadece bir joker alabilirsiniz, bu sizin için bir umut ışığı olabilir.

Oyundan çıkmaya hazır değilseniz, her zaman elinizdekilerle çalışabilir ve en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ancak, oyunda geçerli bir beyanda bulunmak için zorunlu olan saf bir sıralamaya sahip olduğunuzdan emin olun. Saf bir dizi oluşturma şansınız zayıfsa, oyundan çıkmaktan çekinmemelisiniz.

Umarız bu birkaç numara bir sonraki remi oyununuzda yelken açmanıza yardımcı olur. Online remi oyunları oynamak için bir platform arıyorsanız Junglee Rummy ile başlayabilirsiniz. 40 milyonu aşkın kullanıcıdan oluşan sürekli genişleyen bir kullanıcı tabanıyla remi oyunlar için birinci sınıf bir platformuz.

Şimdi uygulamamızı indirin ve milyonlarca rupi ödül havuzundan kazanabileceğiniz yaklaşan turnuvalarımızı kaçırmayın! İlk para yatırma işleminizde ₹8850 değerinde hoşgeldin bonusu almak için şimdi kaydolun! Mutlu oyunlar!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu