‘Persona 4 Golden’ ve ‘Void Prison’, Artı En Son Çıkanlar ve Satışları İçeren İncelemeler – TouchArcade

'Persona 4 Golden' ve 'Void Prison', Artı En Son Çıkanlar ve Satışları İçeren İncelemeler – TouchArcade

Merhaba nazik okuyucular ve 24 Ocak 2023 tarihli SwitchArcade Özetine hoş geldiniz. Bugün sizin için hepsi gerçekten sizin tarafınızdan yazılan birkaç incelememiz daha var. ana yıldız Kişi 4 Altınve onu yedeklemek makul Hiçlik Hapishanesi ve pek uygun olmayan Motosiklet Tamircisi Simülatörü 2021. Bundan sonra, bakmamız gereken birkaç yeni sürüm var ve bunlardan biri oldukça ilgi çekici. Son olarak, yeni ve giden satışların listeleri gözden geçirmenizi bekliyor. Hadi hadi bakalım!

İncelemeler ve Mini Görüntülemeler

Persona 4 Altın (19,99 $)

Yani, evet. Ben yapacağım. Bu beş üzerinden tam beş değilse, nedir? Süre Kişi 3 PlayStation 2’den PlayStation Portable’a geçişinde kazandığı kadar kaybetti, Kişi 4‘in PlayStation 2’den PlayStation Vita’ya geçişi, pekala, altından başka bir şey değildi. Orijinal oyunun sahip olduğu her şeye ve çok daha fazlasına sahipti. Ve bu süreçte görsel sunumundan ödün vermek zorunda kalmamakla kalmayıp, onu gerçekten geliştirebildi. Bu Switch sürümü Vita’yı kullanır Kişi 4 Altın temel olarak, grafikleri olabildiğince yükseltip yükseltiyor, İngilizce ve Japonca sesler arasında seçim yapma seçeneği ekliyor, daha ayrıntılı zorluk seçenekleri koyuyor ve çok hoş karşılanan bir hızlı kaydetme özelliği içeriyor. Bu tam bir galibiyet.

Geniş vuruşlarda, oynanış Kişi 4 şuna benzer Kişi 3. Gündüzleri okula gitmek, arkadaşlarınla ​​takılmak ve ders çalışmak gibi normal genç şeyleri yapacaksın. Geceleri, Persona’nızın gücünü kullanarak zindanları keşfedecek ve kötü yaratıklara karşı sıra tabanlı savaşlara gireceksiniz. Her gün zamanınızı nasıl geçirmek istediğiniz büyük ölçüde size bağlıdır ve bundan en iyi şekilde yararlanmak önemlidir. İlişki kurmaya mı yoksa kötülükle savaşmaya mı daha fazla zaman ayırmak istediğinize karar vermelisiniz, ancak ne seçerseniz seçin, takvimde belirlenen noktalarda engellerin üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız.

Ayrıntılarda, önceki oyunla bu oyun arasında pek çok fark var. Ayar, kendisi farklı bir ruh hali oluşturan büyük şehirden ziyade kırsalda. Süre Kişi 3 akıllara durgunluk veren gizemli bir olgunun temeline inmek için devasa Tartarus zindanını keşfetmeye çalıştığınızı gördüm, Kişi 4 bir dizi gizemli cinayeti çözmeye mi çalışıyorsunuz? Aralarındaki ana bağlantı televizyon gibi görünüyor ve çok geçmeden kendinizi kötü iblisler ve canavarlarla savaşmak için TV Dünyasına girerken bulacaksınız. Büyük bir zindanı keşfetmek yerine, her biri kendi temasına sahip birkaç küçük zindanla uğraşıyorsunuz. İnsanların şunu söylediğini duydum, eğer Kişi 3 dır-dir Vampir avcısı Buffyo zamanlar Kişi 4 dır-dir Scooby Doove bununla gerçekten tartışamam.

Hemen selefi ve halefi gibi, Kişi 4 olağanüstü bir JRPG deneyimidir. Oyunun düşük basınçlı zaman yönetimi ve ilişki tarafı, rol oynama parçalarıyla mükemmel bir şekilde birleşiyor, mantıklı ve her ikisinde de en iyiyi ortaya çıkaran şekillerde birbirini oynuyor. Karakterlerle sosyal bağları sürdürmek, sizi tatmin edici mini hikayelerle ödüllendirmekle kalmıyor, aynı zamanda rol oynama tarafında da sizi güçlendiriyor. Genel olay örgüsü harika ve bu oyundaki karakterler gerçekten göze çarpıyor. Belki de umulduğu kadar iyi oturmayan bazı karakter parçaları var, ancak genel olarak bu kaçık ekibe bağlanmamak zor. İnsanlar bu karakterleri diğer karakterlerden bile daha fazla sevme eğilimindedir. kişilik oyunlar ve bu boşuna değil.

Oyun aynı zamanda her şeyin sonunu da koruyor. Beğenip beğenmemek tercihe kalmışken Kişi 3‘nin tek dev zindanı veya Kişi 4Daha birçok küçük zindan varken, ikincisinin daha fazla kişiliğe sahip olduğunu inkar etmek zor. ben de düşünüyorum Kişi 4 marjinal olarak daha adil bir zorluk eğrisine sahiptir, ancak bunun nedeni Kişi 3 beni iyi eğitti Varsayılan olarak, sizi savaşlarda biraz beyninizi kullanmaya ve bölüm sonu canavarı savaşları için bazı uygun hazırlıklar yapmaya zorlayan görece zorlu bir meseledir, ancak bu sürümde o kadar çok ince ayar ve geçiş vardır ki, onu istediğiniz kadar kolay veya zor hale getirebilirsiniz. olmasını istiyorsun. Seviyelendirme, kaynaştırma ve aşamalı olarak kullanılacak güçlü bir Persona ekibi oluşturmanın temel döngüsü de bir kazanandır.

Kişi 4 Altın bu Switch bağlantı noktasında mutlak en parlak haliyle parlıyor ve türün herhangi bir hayranının oynaması gereken gerçekten harika bir oyundu. Bu kadar düşük bir fiyata bu kadar harika bir RPG alabilmeniz çılgınca ve Kişi 4 her zaman taşınabilir bir cihazda eğlenmek için harika bir oyun olmuştur. Zaten Vita’da oynadıysanız, burada bir kez daha okumaya değecek kadar bulacağınızdan emin değilim, ancak Midnight Channel’a ilk kez giriyorsanız, Switch sürümü inanılmaz bir deneyim yoludur. BT.

SwitchArcade Puanı: 5/5

Geçersiz Hapishane (2,99 $)

Hiçlik Hapishanesi iOS’un parlak günlerinde normal arka planda gördüğümüz eğlenceli mobil oyun türlerine çok benziyor. Ucuz, eğlenceli ve kalıcı bir izlenim bırakmasa da, size bir hafta kadar iyi bir arkadaş olacak. Sürekli artan sayılarla ışınlanan pek çok düşmanca düşmanın olduğu dairesel bir arenadasınız. Sağ çubukla her yöne ateş edebileceğiniz ve yuvarlanabileceğiniz bir silahınız var. Ara sıra güç açmayı alabilirsiniz. Oh, ve düşmanlar sana zarar veremez. Seni ancak geriye doğru çarpabilirler. Bir mermi al, çarp. Bir düşmanla karşılaş, çarp. Ama arenanın dış kenarına dokunursan kızarırsın. Amaç, olabildiğince uzun süre dayanmaktır. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, çevrimiçi lider tablolarında o kadar üst sıralara yerleşirsiniz ve kilidini açacağınız daha fazla dış görünüm ve güçlendirme olur. Her şey bu kadar ve bunu kastediyorum.

Oynaması eğlenceli bir oyun ama bir süre sonra kendini tekrar etmeye başlıyor çünkü seanstan seansa çok az değişiklik oluyor. Oyunda çok fazla değişken yok Hiçlik Hapishanesive burada olanlar tercih ettiğimden biraz daha rastgele geliyor. Sadece bir düşmanın durduğunuz yerin yanında belirmesi ve herhangi bir çare olmaksızın sizi dışarı atması için her şeyi doğru yapıyor olabilirsiniz. Hiçlik Hapishanesi en iyisi, her seferinde birkaç seans, burada burada küçük bir atıştırmalık olarak tadını çıkarmaktır. Bu kapasitede, kesinlikle yetersiz geçimini kazanıyor.

SwitchArcade Puanı: 3.5/5

Motosiklet Tamircisi Simülatörü 2021 (19,99 $)

Bu incelemeye, Switch by Ultimate’da yayınlanan diğer mekanik simülatör oyunlarından herhangi birini beğendiyseniz, muhtemelen bununla iyi vakit geçireceğinizi söyleyerek başlayayım. Daha önce birkaç kez görülen aynı oyunun başka bir parçası. Bu oyun, kendisinden önceki diğer tüm oyunların yapmadığı yanlış bir şey yapmıyor. Ama bu sorunun bir parçası, değil mi? Aradan altı yıl geçti ve bu yayımcıdan aynı eski düşüncesiz bilgisayar bağlantı noktalarını alıyoruz. Bazen işe yarıyor, bazen olmuyor. Ama olduğu zaman, sadece şans eseri olduğundan şüpheleniyorum. Burada görebildiğim hiçbir şey, Ultimate’ın bu oyunun bu platformda nasıl oynanacağını düşündüğünü göstermiyor. Kullanıcı arayüzü korkunç derecede sakar ve açıkça bir fare için tasarlandı. Metin, avuçiçi ekranda zaman zaman neredeyse okunamayacak kadar küçüktür. Pek çok garip yönden hatalı.

Bu pek şaşırtıcı değil Motosiklet Tamircisi Simülatörü 2021 Switch’te oynamak olduğu kadar tatsız. Bu simülatör oyunlarının çoğu, PC oyunu etrafında inşa edildikleri ve Switch’in giriş yöntemleri ve ekranı için uygun değerlendirmeler yapılmadığı için. Korkunç kontroller ve kullanıcı arayüzü konusunda kafanızı karıştırabilirseniz, bisikletleri parçalarına ayırıp, tamir edip tekrar bir araya getirerek eğlenebilirsiniz. Ama en azından derin, derin bir indirim beklerdim.

SwitchArcade Puanı: 2/5

Yeni sürümler

Sağ ve Aşağı (9,99 $)

Bu ilginç görünüyor. Bu bir roguelite kart oyunu ve evet, bizde bunlardan çok olduğunu biliyorum, ama bunda yapabileceğiniz hamlelerin doğru veya aşağı olduğu bir hile var. Her turda o tek seçimi yaparsınız ve sonuçlarla yaşamak ya da ölmek zorunda kalırsınız. Zindanlar rastgele oluşturulur, ancak oyundaki diğer her şey sabittir, yani herhangi bir anda en iyi seçimi yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahipsiniz. Birkaç açılabilir alternatif kahraman, yeteneklerinizi değiştirebilecek tonlarca eser ve her biri işleri karıştırmak için ek bir kurala sahip, üstesinden gelinmesi gereken toplam dokuz farklı zindan var. Bunu henüz oynama şansım olmadı ama bana çok eğlenceli geliyor.

Evcil Hayvan Bahçesi (7,99 $)

Doğanın boşluktan nefret ettiğini söylerler ve Anahtarda hissedilebilen bir boşluk varsa, o da boşluğun olmamasıdır. Nintendogs. İşte, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı köpek ırkları ve onlarla birlikte yapabileceğiniz bir dizi aktivite ile bu tutuşu doldurmaya çalışan başka bir oyun. Ayrıca yaşadıkları bahçe alanını da dekore edebilirsiniz. Bana çok süslü gelmiyor, ama sanırım insanlar yeterince şirinlerse her türlü şeye kilitlenebilirler. Ama başlıkta evcil hayvan derken sadece köpek sahibi olmak mı? Leopar gecko evcil hayvan yetiştirme simimi ne zaman alacağım, huh?

Satış

(Kuzey Amerika eShop, ABD Fiyatları)

Eh, bugün her iki listede de pek bir şey yok. Robot Haiku oldukça sağlam ve bu şimdiye kadarki en düşük fiyatı. Yoksa söyleyecek pek bir şeyim yok. Yeni Yıl satışları bu noktada gerçekten azaldı, ancak eminim ki tüm cüzdanlarımızın dinlenmeye ihtiyacı vardır. Biraz para atmak isteyenler için, eminim hafta içinde bunu yapmak için bazı nedenler bulacağız.

İndirimdeki Yeni Oyunları Seçin

Robot Haiku (19,99 $’dan 1/30’a kadar 13,99 $)
pid (19,99 $’dan 1/30’a kadar 1,99 $)
Kürklü Hentai Tangram (2,00 $’dan 2,99 $’dan 1/30’a kadar)
Ateşli Tentacles Shooter (4,99 ABD dolarından 30’a kadar 3,34 ABD doları)
Yalnız Köy (19,99 $’dan 1/30’a kadar 14,99 $)
Disket Şövalyeleri (19,99$’dan 31/1’e kadar 13,99$)
Overwatch 2: İzleme Noktası Paketi (39,99$’dan 2/6’ya kadar 23,99$)
LIT: Işığı Bük ($8,00’dan 2/12 tarihine kadar 5,60$)
Posta Köstebeği + Genişletmeler (14,99 ABD Dolarından 2/13 tarihine kadar 9,99 ABD Doları)
Paket A.Ş. (4,49 $’dan 4,99 $’dan 2/13’e kadar)
Alpaka Topu Allstars (19,99 ABD Dolarından 2/13 tarihine kadar 7,99 ABD Doları)
renksiz (9,99$’dan 13/2’ye kadar 1,99$)
Şirket Adamı (19,99$’dan 13/2’ye kadar 12,99$)
Klasik Oyunlar Koleksiyonu Vol.2 (4,99$’dan 13/2’ye kadar 1,99$)

Satışlar Yarın, 25 Ocak Çarşamba Sona Eriyor

Azure Saga Pathfinder Deluxe (2,99 $’dan 9,99 $’dan 1/25’e kadar)
kahve sohbeti (12,99 $’dan 1/25’e kadar 8,70 $)
Yeşim Siparişi (2,99 ABD Dolarından 1/25 tarihine kadar 1,99 ABD Doları)
Barış içinde Öfke (12,99 ABD dolarından 25’e kadar 3,89 ABD doları)
O ve Işık Taşıyıcı (2,99 $’dan 9,99 $’dan 1/25’e kadar)

Bugünlük bu kadar arkadaşlar. Bugün beşinci aşımı oldum ve bu benim ilk Omicron aşım. Yan etkilerin ganimetimi ne kadar zorlayacağı konusunda hiçbir fikrim yok, bu yüzden yarın bir makalemiz olacağını garanti edemem. Yataktan sürünerek çıkabilirsem, kesinlikle bir tane yapacağım. Ve yaparsam, daha fazla yeni sürüm ve satışın yanı sıra önemli haberler ne olursa olsun sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Umarım hepiniz harika bir Salı geçirirsiniz ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir