‘Ölü Gizli Çember’ Bazı Kabataslak İnsanlar Arasında Bir Katil Arıyor

Dead Secret Circle - someone skulking in the shadows holding a straight razor

Ölü Gizli Çember sizi bir apartman kompleksinde yaşayan yedi kişiyle tanıştırıyor. Hepsi oldukça karanlık görünüyor, ama orada daha büyük bir sorun olan bir seri katil var.

Ana karakter Patricia Gable ölü sır (geliştiriciden bir başka mükemmel korku oyunu) başka bir katil arıyor. Bu unvandaki maskeli katille yaşadığı karşılaşmaları göz önünde bulundurursak, bu işin biteceğini düşünürdünüz. Yine de değil ve şimdi kendini bir apartmanın kiracıları arasında buluyor. Hepsi bir şeyler saklıyor gibi görünüyor ve size karşı çok dikkatliler. Sırları araştırmaya başlamak için burada olduğunuza göre, öyle olmalarına şaşmamalı. Yeterince derine inersen, senden ne saklamaya çalıştıklarını anlayabilirsin.

Dead Secret Circle - ortasında maskeli, pelerinli bir kişinin resmi olan darmadağın bir oda

İzlenecek pek çok olası konu varken, kime bakmanız gerektiğini anlamak zor olabilir. Ancak katil sizi bulmakta o kadar zorlanmayacaktır. Soruşturmanızı sürdürürken, Gülen Adam sizi bulacaktır. Onunla başa çıkmanın tek yolu hızla kaçmak ama katilimiz çok ısrarcı. Bu, ürkütücü sırıtan yüzün sadece birkaç metre arkanızda olduğunu bilerek, onlardan kaçmaya çalışırken çılgınca gergin anlar yaşamanıza neden olur. Bir katil tarafından kovalanmak, hikayede yolunuzu bulmak için almanız gereken ipuçlarına ve öğelere konsantre olmanızı biraz zorlaştırıyor. Bu hikaye ne yaptığınıza bağlı olarak değişebilir, bu yüzden takip edilirken elinizden geldiğince odaklanmanız gerekecek.

Ölü Gizli Çember kovalamaca sekanslarıyla etkiliyor, koşarken çoğu zaman kalbimin mengenede olduğunu hissettiriyor, yüzün tam omzumun arkasında olduğunu bilerek. Bununla başa çıkmak, bu tuhaf top sakinlerinin gizemlerini çözmeye çalışırken, bırakması çok zor bir oyun için yapılmıştı. Katil tarafından şaşırdığınız ve tüm konsolu elinizden kaçırdığınız zamanlar hariç. Bu yüzden yatakta oyun oynuyorum.Dead Secret Circle şu anda şu anda mevcut. Nintendo eShop, oyunun sitesive Buhar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir