‘No Man’s Sky’ Bu Yıl Mac’e Ek Olarak iPad’e Geliyor – TouchArcade

'No Man's Sky' Bu Yıl Mac'e Ek Olarak iPad'e Geliyor – TouchArcade

Birçoğunuzun iyi bildiği gibi, bugün Apple’ın yıllık Dünya Çapında Geliştirici Konferansı, diğer adıyla WWDC 2022, diğer adıyla Dub Dub başladı. Bu, mobil oyun duyuruları açısından tarihsel olarak oldukça büyük bir olay olsa da, son yıllarda herhangi bir önemli oyun haberinden yoksun gibi görünüyor ve artık neredeyse üçüncü yıl için düzenlenen konferans ile yüz yüze görüşme bile yok. genellikle tipik bir WWDC kapsamımızın büyük bir kısmını oluşturan geliştiricilerle buluşma yönü. Bütün bunları söylemek için, bu sabahki açılış konuşmasını izlerken, TouchArcade’de oyunla ilgili o kadar çok şey yayınlamadım. Aslında oyun cephesindeki en büyük haber şovun macOS bölümündeydi ve burada duyuruldu. Resident Evil Köyü ve Hiçbir Adamın Gökyüzü Mac’e yönelecek ve yeni macOS sürümünde yepyeni Metal 3 çerçevesini kullanacak.

Bunun dışında, her zamanki gibi, Apple bu haberdeki liderliği sadece olduğu gibi gömdü. Hiçbir Adamın Gökyüzü Mac’e geliyor, ancak aynı zamanda iPad’lere de geliyor Apple’ın kendi basın açıklamasıkullanıcı ustalığı51 tarafından tespit edildiği gibi forumlarımızda.

Bu, Apple’ın oyun oynamayı ne kadar yanlış anladığının veya muhtemelen gerçekten hiç umursamadığının altını çiziyor. Hiçbir Adamın Gökyüzü iPad’e gelmek büyük bir anlaşma olurdu, açılış konuşması sırasında bile bahsetmeye değer, ancak bunun yerine çevrimiçi bir basın bültenine havale edilen biraz bilgi var. Ayrıca Metal 3 sadece Apple Silicon cihazlarla sınırlı olacak gibi görünüyor, bu yüzden oynamak istiyorsanız M1 donanımlı bir iPad’e ihtiyacınız olacağını tahmin ediyorum. Hiçbir Adamın Gökyüzü çıktığında. Durum ne olursa olsun, bu uzun bir süre Hiçbir Adamın Gökyüzü Mobil bağlantı noktası, kelimenin tam anlamıyla yarım on yıldır konuşuluyor, bu nedenle, Apple bugünkü büyük açılış konuşmasında bahsetmeye değer görmemiş olsa bile, sonunda bir tanesinin gerçekleştiğini görmek heyecan verici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.