‘Little Hellions’ Kaotik Kanca Atışı Çok Oyunculu Kargaşa İçin Yapıyor

Little Hellions - several silly demonic creatures fling hooks and chains at one another

Saçma çok oyunculu oyunda dört kişi birbirine kancalar atmaya, zıplamaya ve birbirlerini tehlikeye atmaya başlayınca işler çılgına döner. Küçük Hellionlar.

Azap cehennemde ışıkları açık tutar. Kelimenin tam anlamıyla karanlığın perdesini uzak tutar. Yine de nasıl eziyet yaratırsın? İnsanları onlara zarar verecek şeylere atmak oldukça işe yarıyor gibi görünüyor. Bir imp olarak işiniz, birisini kapmak ve onu acı verici bir şeye atmak için Trick Hook’unuzu kullanmaktır. Bununla arenanın diğer tarafından birini yakalamayı başarırsanız, onları kendinize doğru sürükleyecek ve yer değiştireceksiniz. Genellikle bunu, onları lavlara, hızla giden bir trene veya etrafta dolaşan patlayan bir domuza fırlatmak için yeterli bir ivmeyle yaparsınız. En çok acıyı veren kazanır.

Teknik olarak diğer dört oyuncu için endişelenmenize gerek yok. Seni öldürecek olan sahne. Sizi dışarı çıkaracak çok sayıda hareketli çivili duvar, sürpriz alev çıkışları ve diğer kötü tehlikeler var. Tehlikeyi artıran, sizi yaratıcı düşünmeye veya eylemlerinizin beklenmedik yan etkileriyle uğraşmaya zorlayan sıçrama tahtaları ve tek yönlü yollar gibi pek çok zor unsur var. Neyse ki, çoğu saldırıyı doğru zamanlama ile savuşturabilirsiniz, bu da sizi bazı korkunç anlardan kurtarabilir. Her yerden tehlike geldiğinde zor olabilen bu savuşturmayı kullanmaya hazır olmanız yeterlidir. Maçı kazanamasalar bile ölü oyuncular bile size zarar verebilir. Olaylar asla sakinleşmez ve hızlı bir şekilde gerçekleşen bazı saçma eylemlere neden olur.

Küçük Hellionlar maçların tersine dönebileceği kaotik yollardan sürekli zevk alır. Doğru zamanda tek bir Trick Shot, beklenmedik bir tehlike ortaya çıkıyor, bir sahne teknisyeni sizi beklemediğiniz bir yere gönderiyor ya da son saniyede beni ve arkadaşlarımı uluyan inanılmaz eğlenceli maçlar için yapılan bir savuşturma. Bu sadece bir patlama, bu yüzden bazı arkadaşlar edinmeyi planlıyorsanız, biraz eziyetli eğlence için bunu almaya değer.Little Hellions şu anda hazır Steam Erken Erişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir