Komple 11 bit Koleksiyonu

humble 11 bit

Sadece 1 dolardan başlayan fiyatlarla, The Complete 11 bit Collection’da FrostPunk, This War of Mine, Children of Morta ve daha fazlasını içeren 24 adede kadar Steam anahtarı edinin.

mütevazi 11 bit

Bu eksiksiz oyunda inanılmaz hikayeler, unutulmaz karakterler ve sürükleyici dünyalar sizi bekliyor. Steam oyun paketi 11 bit stüdyolardan her oyunu ve DLC’yi içerir!

Alkışlanan toplum hayatta kalma oyununda dünyadaki son şehri yönetin Frostpunk. Ödüllü oyunda hayatta kalmak için mücadele eden sivillerin bakış açısıyla savaşı deneyimleyin. Bu Benim Savaşım. Keşfetmek ay ışığı, Morta’nın Çocukları11 bit stüdyoların en son sürümü Dairenin Güneyive daha fazlası ve satın alma işleminizde Ukrayna için Razom’u desteklemeye yardımcı olun.

3 katmandan birini seçin; daha fazla ödersiniz, daha fazla Steam anahtarı alırsınız:

Tüm oyunlar ayrı Steam anahtarları olarak teslim edilir. Normalde, bu paketteki oyunların toplam maliyeti 247$ kadardır. Bu PC oyun paketi 19 Kasım 2022’ye kadar yayında.

Humble Game Bundle: The Complete 11 bit Collection’ı buradan satın alın

AÇIKLAMA: IndieGameBundles, Humble Bundle gönderileri için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanır. Bu, Humble Bundle’dan bir şey satın alırsanız, küçük bir yüzdenin bize gidebileceği anlamına gelir! Bu, bu siteyi çalıştırmanın artan maliyetlerini ödememize yardımcı olur. IndieGameBundles’ı desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir