‘Figür Fantezi’ İlk Yıldönümünü Kutlamak İçin Yeni Figürler ve Etkinlikler Tanıtıyor – TouchArcade

'Figür Fantezi' İlk Yıldönümünü Kutlamak İçin Yeni Figürler ve Etkinlikler Tanıtıyor – TouchArcade

Figür Fanteziheykelcik temalı boşta oyun, hayranlarına birinci yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak bir dizi yeni etkinlik ve heykelcik getiriyor.

Mobil gacha RPG, düzenli içerik güncellemeleri ve ortak çalışma etkinlikleri sayesinde, geçtiğimiz yılın en popüler sürümlerinden biri olduğunu kanıtladı. Ayrıca hayranlar, en yeni yıl dönümü temalı etkinlikler grubu sayesinde önümüzdeki günlerde kendilerini bekleyen çok daha heyecan verici içerikler bekleyebilirler.

Başlangıç ​​olarak, oyuna iki yeni heykelcik katılacak: süper nadir android Tia – TENMA Savunucusu – ve S-VIII – NIGHT-9’un yepyeni Vanguard’ı. Bu yeni figürinlerin ikisi de sınırlı bir süre için satışa sunulacak. Hayranlar, yıl dönümü döneminde belirli günlerde giriş yaparak özel yıl dönümü temalı Mobilya ve Süper Nadir Heykelcik Tia’yı da alabilecekler.

Sınırlı etkinliklere katılarak oyuncular, sınırlı görünüm, “S-VIII·Joy Seeker Ver.”, Özel Komisyonlar ve R-Tipi Komutlar dahil olmak üzere bir dizi ödül kazanabilirler. Özel Komisyonlar, izin verdikleri için özellikle yararlıdır. Sundukları tüm Etkinlik Öğelerini ve Promosyon kaynaklarını toplarken Meydan Okuma Zindanlarını hemen temizlemelisin. “Cennetteki Joy Moment” etkinliğine katılan ve Öykü Zindanını tamamlayan oyuncular için Elmaslar ve kaynaklar gibi diğer ödüller de mevcut olacak, “Kızıl Bağlantı”.

Kutlamaya katılmak isterseniz, Figür Fantezi adresinden ücretsiz olarak indirilebilir. iOS Uygulama Mağazası ve Google Oyun mağazası. En son güncellemelerin tümü için oyunun resmi açıklamasını da takip edebilirsiniz. Facebook sayfasını ziyaret edin veya resmi İnternet sitesi.

Sponsorlu İçerik

Bu makale, TouchArcade tarafından yazılan ve Komoe Technology adına yayınladığı sponsorlu içeriktir. Figür Fantezi. Sorularınız veya yorumlarınız için lütfen e-posta gönderin [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir