Epic Games Store’da bu hafta 3 Ücretsiz Oyun alın

Epic Games Store'da bu hafta 3 Ücretsiz Oyun alın

Bu hafta Epic Games’te üç oyunun ÜCRETSİZ kopyalarını alabilirsiniz; Geneforge 1: Mutagen, Hood: Outlaws & Legends ve Iratus: Lord of the Dead! Bu oyunları 7 Temmuz’dan önce alın ve sonsuza kadar saklayın!

Epic Games Store'da bu hafta 3 Ücretsiz Oyun alın

Ücretsiz oyunları kaçırmak istemiyor musunuz? IndieGameBundles’ı takip edin Youtube, heyecan, Facebook veya Buhar döngüde kalmak ve bir sonraki ücretsiz oyun başladığında bildirim almak için!

Bu haftaki ilk ücretsiz oyun Geneforge 1: Mutagen

Garip, yeni bir dünyada benzersiz, gerçekten açık uçlu fantastik macera. Özel yapım mutant canavarlardan oluşan kendi ordunuz tarafından sunulan dünyayı değiştirmek için savaşı veya kurnazlığı kullanın. Keşfedilecek 80’den fazla bölge ve 50+ saat oyun süresi. Yaratmak için çok sayıda beceri, yetenek, grup, hazine ve hizmetçi.

Geneforge 1: Mutagen tam bir remaster 2001 kült-klasik Geneforge. Yeni alanlar, görevler, karakterler ve diyaloglar, yeniden yapılmış bir arayüz ve sistemler ve onu modern oyun çağına getirmek için her şeyin tamamen yeniden işlenmesini içerir.

Geneforge 1: Mutajen Çok Olumlu incelemeleri var, genellikle 16,79 dolara mal oluyor ancak 7 Temmuz 2022’ye kadar Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunulacak. adresinden ücretsiz olarak alın bu bağlantı.

Bu haftaki ikinci ücretsiz oyun Hood: Outlaws & Legends

Şiddetli bir ortaçağ dünyasında, i’deki rakip çeteleri geride bırakın.Yoğun PvPvE çok oyunculu soygunlar. Görünmeyen hazineleri çalmak için gizlice hareket eden veya gürültülü ve acımasız dövüşlere hükmeden, yalnızca en iyiler zor kazanılmış zenginliklerle kaçacak.

4 oyuncudan oluşan iki takım ölümcül AI muhafızları tarafından devriye gezen ortaçağ ortamlarında mükemmel soygunu gerçekleştirmek için yarışın. Her karakterin benzersiz becerileri ve mistik yetenekleriyle, görünmeyen hazineleri çalmak için gizlice hareket edin veya gürültülü ve acımasız dövüşlerle hakim olun.

Kan dökülecek. Zenginlik çalınacak. Efsaneler yeniden doğacak.

Hood: Haydutlar ve Efsaneler karışık incelemelere sahip, genellikle 19.99 dolara mal oluyor ancak Epic Games Store’da 7 Temmuz 2022’ye kadar ücretsiz olacak. adresinden ücretsiz olarak alın bu bağlantı.

Bu hafta üçüncü ücretsiz oyun Iratus: Lord of the Dead

Iratus: Lord of the Dead, karanlık bir fantezi evreninde geçen sıra tabanlı bir taktik roguelike RPG’dir. Yüzey dünyasına ulaşma ve ölümlü diyarlara ölüm getirme arayışında öfkeli bir büyücüye yardım etmek için bir ölümsüzler ordusuna liderlik edin!

Iratus: Ölülerin Efendisi çok olumlu eleştiriler var, genellikle 29.99 dolara mal oluyor ancak Epic Games Store’da 7 Temmuz 2022’ye kadar ücretsiz olacak. adresinden ücretsiz olarak alın bu bağlantı.

TLDR; SADECE BU OYUNLARI ÜCRETSİZ NASIL ALACAĞIMI SÖYLE:

sadece şuraya git Epik Oyunlar Mağazası veya 7 Temmuz 2022’den önce başlatıcılarındaki oyunlara gidin, oyunları sepetinize ekleyin ve ödeme yapın. Bu kadar basit. Bundan sonra, oyunlar sonsuza kadar sizde kalacak ve oynayacak.

Bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyunu için önümüzdeki Perşembe günü check-in yapmayı unutmayın!


Daha fazla ücretsiz PC oyunu mu istiyorsunuz? IndieGameBundles’ı takip edin Youtube, heyecan, Facebook veya Buhar döngüde kalmak ve bir sonraki ücretsiz oyun başladığında bildirim almak için!

Başka hangi ücretsiz oyunlar hakkında yazdığımızı görmek için şuraya göz atın: ücretsiz kategori.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.