Video Oyun Haberleri

Dostum, Altı Ayaktan Uzun, Çalışan Bir Xbox Series X İnşa Ediyor

büyük Xbox

Ne bu, dizi mi şimdi? Bir adam küçücük bir PS5 yapar yani başka birinin dışarı çıkıp devasa bir Xbox Series X inşa etmesi mi gerekiyor?

(Tabii ki hayır, bir hafta içinde bu tür şeylerden iki tane almamız çok garip!)

Michael Pick, diğer adıyla The Casual EngineerMicrosoft’un kendi girişimlerinden ilham aldı. Xbox Series X’i buzdolabına dönüştürmek, ancak daha sonra daha büyük yenilik konsolunun artık bir konsol olarak çalışmadığı için aynı derecede hüsrana uğradı. Bu yüzden daha da büyük bir şey yapmak için yola çıktı ve bu sefer hala işlevsel bir video oyun konsolu olan bir şey inşa etti.

Sonuç? 2 m’den (6’5″) uzun ve 1 m (3′) genişliğe sahip bu muazzam Xbox Series X. Ve tamam, bu daha az donanım büyüsü gerektirdi. bir PS5’i yalnızca bir inç genişliğinde bir kasaya küçültmekbu yapıya giren etkileyici bir zanaat ve ayrıntı seviyesi var.

İlk önce çalışıyor, bunu bir TV’ye takıp oynayabilirsiniz. hale endişelenmenize gerek yok (büyük ahşap çerçeve aslında… içinde düzenli bir perakende birimi var). Ancak Pick, konsolun arkasına girecek tüm doğru bağlantı noktalarının ve etiketlerin kopyalarını oluşturmak gibi konsolun (şimdi muazzam) ayrıntılarını ortaya çıkarma zahmetine de girdi, bunlar şişirilmiş boyutlarında çok havalı görünüyor.

ZHC’yi Dünyanın En Büyük XBOX Series X’i ile şaşırttım

İnşa etmeye değer ne için şimdi Guinness Dünya Rekoru sahibi “En Büyük Xbox Konsolu” için (ki bu hafif uzatın çünkü bu gerçekten normal bir Xbox için bir çerçeve, ama her neyse). Ve her şeyi izlemeden buraya kadar geldiyseniz ve böyle bir Mutlak Birim’e şimdi ne olduğunu merak ediyorsanız, iyi haber şu ki, çocuklar bir konsolda oynayabilmeleri için Atlanta’daki bir YMCA’ya bağışlandı. odada komik derecede aşırı miktarda alan yaratır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu