Indie Oyunlar

‘Davetsiz’ Terli Kurbanlar İçin Gelen Hayaletlerden Kurtulur

Sıcak bir yaz günü, sizi terinizden takip edebilen bir hayalet tarafından avlanmak için berbat bir zamandır. Davetsiz ürkütücü bir evde kuru ve canlı kalmaya çalışırken göreceksin.

Üç çocuk, eski ve ürkütücü bir evde gizlenmiş zombi kartlarını arıyor. Hepsini bulan çete lideri olacak. Taşıyabileceğiniz tek ışık bir kavanoz ateşböceğidir, bu nedenle aramanıza bir el feneri getirmeyi beklemeyin. En iyi ihtimalle, aramanızda çekmecelere, dolaplara ve dolaplara göz atarken size yardımcı olacak bir miktar ortam ışığı elde edersiniz. On üç kart bulmanız gerektiğinde çalışmak çok fazla değil. ve bu arada bir şey kesinlikle seni takip ediyor

Şimdi, etrafta bir hayalet varken sessiz ve gözden uzak durmak iyi ve iyidir. Düzgün bir dönüşte, bu varlık aynı zamanda sıcak bir gecede gerçek bir sürüklenme olan kokunuzu da takip edebilir. Ve sen bir şeyler ararken bir hayalet seni takip ediyor diye strese girdiğinde. Burada terlemek oldukça kolaydır, ancak biraz deodorant sizi düzeltmeli. Bunun dışında, kendinize yardımcı olacak başka öğeleriniz (görünüşe göre hayaletlerin sevdiği çikolata gibi) var. Etrafınıza bakarken elinizde biraz bulundurmak isteyebilirsiniz.

oyuncu kadrosu Davetsiz gelmiş geçmiş en cesur çocuk grubu olmalı, çünkü bir çocuk öldüğünde, bir başkasını seçip içeri gönderebilirsiniz. Bütün çocuklar öldüğünde, her şey biter. Yine de her birinin bazı özel yetenekleri var, bu yüzden evdeki gezileriniz yapabileceklerine göre değişecek. Yine de hepsi, kasvetli evde gergin ve nemli bir yolculuk yapacak.

Davetsiz şu anda kullanılabilir itch.io ve Buhar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu