Kart Oyunları

Çok Masalı Remi Becerilerinizi Geliştirmenin 5 Yolu –

Rummy gerçekten de aynı anda iki ila altı oyuncu tarafından oynanan en eğlenceli kart oyunudur. Bu oyunda, oyuncular kartları ilgili kombinasyonlara göre düzenlemeli ve mümkün olan en kısa sürede ilan etmelidir. Beyan geçerliyse, oyuncu oyunu kazanır ve nakit ödüller veya arabalar, bisikletler, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar gibi diğer ödüller olabilecek kazanan bahisleri alır.

O zamandan beri remi çevrimiçi oldu, oyun birden fazla formatta, varyasyonda ve hatta 2 oyunculu ve 6 oyunculu masalarda kullanılabilir hale geldi. Oyun, 2 oyunculu masaya kıyasla 6 oyunculu bir masada nispeten yavaş ilerliyor. Hareketinize hazır olmanıza rağmen sıranızı oynamak için 2 dakikadan fazla beklemeniz gerekiyor, bu da oyun sırasında sizi yoruyor.

Beklemekten nefret eden biriyseniz, boş zamanınızı birden fazla masada değerlendirmeyi hiç düşündünüz mü? Evet, online remide çoklu masa özelliği aynı anda birden fazla masada oynamanıza olanak tanır. Bu, özellikle bir oyun kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak istediğinizde kullanışlı bir özelliktir.

Ama aynı anda birden fazla masada nasıl oynanır? Aynı anda birden fazla tabloyu yönetmek zor değil mi? Pekala, hiç de zorlayıcı değil! Bu hileleri uygularsanız, çoklu masalarla bir sonraki görevinizde kesinlikle başarılı olabilirsiniz.

Sadece bir masa daha

Çoklu masalara yeni başlıyorsanız, ikiden fazla masada oynamaktan kaçınmanız önerilir. Bu noktada tek amacınızın remi becerilerini kazanmak ve bunları birden fazla masada etkin bir şekilde kullanmak olduğunu lütfen unutmayın. Oyunun farklı senaryolarında stratejilerinize hakim olmaya ve rakiplerinize zorlu bir mücadele vermeye odaklanmalısınız.

Üstelik özellikle kaybetmeyi göze alamayacağınız zamanlarda iki masada aynı anda oynamak idealdir. Birden fazla masaya girdiğinizde, becerilerinizden emin olun ve masadaki rakiplerinizi okumak için beceriler kazanın. Yalnızca yerinde bir stratejiniz olduğunda başka bir tabloya gidin.

Aynı varyasyonla pratik yapın

Çoklu masalara başlamak için en faydalı ipuçlarından biri, seçtiğiniz bir remi çeşidiyle beceri ve deneyim kazanmaktır. Hint remisi, Puanlar, Havuz ve Fırsatlar olmak üzere üç varyasyona sahiptir. Konfor bölgenizi bulmadan önce, her varyasyonu çalışmış ve oynamış olabilirsiniz. Ancak çoklu masa durumunda, tüm varyasyonları oynamaktan kaçınmalı ve yalnızca bir varyanta bağlı kalmalısınız.

Bir varyantı uygulamak, çoklu masa becerinize güven duymanıza yardımcı olacaktır. Aksi takdirde, aynı anda iki farklı varyantı oynarken odağınızı kaybedebilir veya kafanız karışabilir. Remi oyunları oynama konusunda yılların deneyimine sahip olsanız da, güvenli bir yaklaşım kullanın ve birden fazla masadayken yalnızca bir varyasyon oynayın.

Çoklu masalarda oynamak için 2 oyunculu masa seçin

Çoklu masalarda başarılı olmak için bir başka faydalı numara da 2 oyunculu masalarda oynamaktır. Diyelim ki 2 kişilik ve 6 kişilik bir masada oynuyorsunuz, her iki masada da zamanınızı yönetmekte zorlanabilirsiniz. Her iki masada da aynı anda oynamanız gerekebilecek durumlar olabilir. Farklı varyasyonları oynamak zor olduğu için 2 oyuncuyla ve 6 oyuncuyla oynamak sıkıcı ve kafa karıştırıcı olabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, 2 oyunculu bir masada oynamak, aynı anda bir rakibe odaklanabileceğiniz için nispeten daha kolaydır. Rakibin oyun planının şifresini çözmek, masadaki diğer 11 oyuncu için aynı şeyi yapmaktan çok daha kolaydır.

Çoklu masa becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, önce 2 oyunculu bir masa ile başlayın. Birden fazla rakibi aynı anda idare etmeye alıştığınızda yavaş yavaş 6 kişilik masaya geçebilirsiniz.

Tutarlı bir yaklaşım izleyin

Eğer biliyorsan remi nasıl oynanır, rakibinize zorlu bir mücadele vermek için birkaç strateji öğrenmiş olabilirsiniz. Ancak konu çoklu masa oyunu olduğunda, oyunda kullanılan stratejilere ekstra dikkat etmelisiniz. Oyun sırasında gereksiz güçlüklerden kaçınmak için oyun boyunca tutarlı bir oyun stili izleyin.

Tutarlı bir stili sürdürmekte sorun yaşıyorsanız, her zaman tüm tablolarda bir veya iki strateji deneyebilirsiniz. Elbette, tamamen yeni bir yaklaşımı kullanmanız gereken durumlar olabilir. Bunun dışında oyun sırasında kafa karışıklığını önlemek için tüm masalarda stratejileri takip etmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Ayrıca, birden fazla masada oynarken en rahat ettiğiniz stratejileri kullanın.

Bu basit hilelerin, çevrimiçi remide birden fazla masada zorlu durumları aşmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Her zaman sadece eğlence amaçlı remi oynamayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu