“Choo-Choo Charles” – Tüyler ürpertici Tren Kaosuyla Dolu

Choo Choo Charles - the player fires a machine gun at a train with a demonic face and spider legs

Çuf-Çu Charles canavarca bir örümcek lokomotifi tarafından saldırıya uğramaya devam ettiğiniz için keyifli küçük treninizi özelleştirmenizi ve ince ayar yapmanızı zorlaştırıyor.

Çok ayaklı bir araç tarafından öldürülme ihtimali olmadan, bu güzel bir küçük tren özelleştirme oyunu olurdu. Size tamamen açık olan bir adanın etrafında dolaşabilirsiniz (rayları takip ettiğiniz sürece). Trenin hızını, zırhını ve genel durumunu iyileştirmek için kullanabileceğiniz pek çok küçük ayrıntı her yere dağılmıştır. Oldukça basit görünen bir trenden, karada hızla ilerlerken gururla düdük çalmanızı sağlayacak keskin bir ağır makine parçasına gideceksiniz. Ne yazık ki, sizi öldürmeye gelen birkaç kişi ve bir tren var, bu yüzden özel lokomotifinizin tadını çıkarmak için duramazsınız.

Choo Choo Charles - kasvetli bir kırsala bakan bir trende pencere

Yine de unvan canavarımız, yolda kalma konusunda sizin gibi aynı sinir bozucu kurallara uymak zorunda değil. Bu korkunç yaratık, birdenbire size saldırmak için sürünerek gelebilir. Bu tamamen doğru değil. Trenden inip yürüyerek dolaşmakta özgürsünüz. Treninizi geliştirmek için malzemeler veya daha iyi silahlar bulacaksanız buna ihtiyacınız olacak. Ancak, dışarıda ölmeni isteyen birçok insan var. Seni çiğnemek isteyen bir katil tren var. Treninizin dışında çok savunmasızsınız, ancak erzak almak için trenden inmeden kesinlikle öleceksiniz. Bu sizi gitmekten korkutur ama kalmaktan da korkutur. Ne olursa olsun, korkularınızla yüzleşmeniz ve tehlikeyle kafa kafaya mücadele etmeniz gerekecek. Yine de, treninizi geliştirmek için araçlara sahip olduğunuzda ve o örümcek trenle tam bir hesaplaşmaya sahip olduğunuzda buna değecektir. Güven bana.

Çuf-Çu Charles çılgın bir konsept alır ve bundan etkileyici bir oyun çıkarır. Örümcek trenle yüzleşmek her zaman korkutucu ve gergindir, çünkü silah sesini emer, ancak ona yürüyerek rastlayabileceğinizi bilmek daha da korkutucu. Bir şekilde hayatta kalmak için dua ederek, bu korkuya kafa kafaya saldırmaktan başka seçeneğiniz yok. Keyifli bir şekilde gergin bir deneyim ve yıllardır gördüğüm en unutulmaz korku canavarlarından birini içeriyor.Choo-Choo Charles şimdi kullanılabilir Buhar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir