Breath of the Wild Guardian Cosplay Herkesi Uzaklaştırıyor

Breath of the Wild Guardian Cosplay Herkesi Uzaklaştırıyor

Serinin ilk çıkışından bu yana insanlar Link ve Zelda (ve hatta Ganon) olarak cosplay yapıyorlar, ancak bu adamlar (nispeten) kolay. İki ayaklıdırlar, giysiler giyerler, biraz makyaj yaparsınız, bir silah alırsınız, bum, Nintendo karakteri olarak cosplay yapıyorsunuz. Ama ne hakkında Vahşi’nin Nefesi Muhafızlar, suratlarından lazerler fırlatan o dev taş savaşçılar, kesinlikle bir insan gerçekçi bir şekilde onlardan biri olarak cosplay yapamaz mı?

Tabii ki yapabilirler. Sadece zeka, sıkı çalışma ve ticaretin bazı çok basit püf noktaları gerekiyor. Bu Allison Chase, büyük, karmaşık cosplay konusunda uzmanlaşmış birimahvolmuş Muhafızlardan biri olarak bu yılın başlarında Orlando’daki MegaCon’un zeminini alarak:

Boyut, ayrıntı, parıldama, müzik ve ses efektlerini çalma şekli, göz küresinin aydınlanma şekli ve sanki kongre katı boyunca bir lazer cıvatasını patlatmak üzereymiş gibi değişiyor… mükemmellik. Şimdiye kadar muhtemelen düşünüyor olsanız da, aslında benim yaptığım gibi, bu bir cosplay mi? Bu sadece bir robot ya da bir heykel değil mi? Hayır, hala cosplay. Chase, Guardian’ın içinde bir taburede oturuyor:

Ve Guardian’ı da aynı şekilde hareket ettirebilir ve kontrol edebilir Kenny Baker, içeride sıkışıp kalırken R2-D2’nin kafasını hareket ettirebildi.otururken çeşitli bölümleri döndürerek:

Size bu şeyin ne kadar büyük olduğu ve hepsinin nasıl bir araya geldiği hakkında başka bir fikir vermek için, Guardian’ın kongreye götürüldüğü bu videoya bakın, her şeyi sökmeyi, sonra birkaç adamla birlikte bir kamyona taşımayı içeren bir süreç hepsini tekrar bir araya getirmek:

Allison’ın Power Loader dahil olmak üzere inanılmaz cosplay çalışmasının daha fazlasını görebilirsiniz. uzaylılarbütün bir Catbus Totoro ve çok eklemli Snowball Rick ve Morty, TikTok sayfasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.