Binmek!’ İnceleme – Apple Arcade’in Yeni Killer Uygulaması? – Dokunmatik Arcade

Binmek!'  İnceleme – Apple Arcade'in Yeni Killer Uygulaması?  – Dokunmatik Arcade

Sistemin lansmanından yıllar sonra bir Nintendo 3DS almış biri olarak ve daha önce hiç Nintendo DS’ye sahip olmamış biri olarak, Japonya’dan kaçırdığım devasa oyun kitaplığına göz atmak hoşuma gitti. Oynadığım birden fazla RPG dışında, sürekli olarak tavsiye edilen epeyce Nintendo eShop münhasır oyunu vardı. Onlardan biri Pokémon geliştirici Game Freak’in Cep Kartı Jokey. Cep Kartı Jokey Simülasyon oyunları, at yarışı ve solitaire unsurlarını harmanlayarak kağıt üzerinde işe yarayacağını hiç düşünmediğim bir şeydi ama işe yaradı. 3DS’de satın aldığımda sadece birkaç saat oynadım ama oynadıklarımı sevdim.

Game Freak bugün erken saatlerde kullanıma sunuldu Cep Kartı Jokey: Devam Edin! () hizmetteki en yeni oyun olarak Apple Arcade cihazları için. Cep Kartı Jokey: Devam Edin! modern cihazlar için Nintendo 3DS oyununun bir yeniden yapımının ve bir bağlantı noktasının bir karışımıdır. Sürüm öncesi bir yapı oynuyordum Cep Kartı Jokey: Devam Edin! inceleme için iPhone ve iPad’imde, ancak bu inceleme için macOS ve tvOS sürümlerini de denemek istedim, çünkü ilk kez bir Cep Kartı Jokey taşınabilir olmayan platformlarda da oyun.

3DS versiyonuna yıllardır istediğim kadar vakit ayırmadığım için sadece oyunun ilk bölümlerindeki benzerlikler veya farklılıklar hakkında yorum yapabilirim. Bu Apple Arcade incelemesi, oyunun kendisinden ziyade çoğunlukla bağlantı noktalarına odaklanacak; bu, birkaç değişiklik ve bir yeni özellikle de olsa, 3DS’de oynadığıma çok benziyor.

aşina değilseniz Cep Kartı Jokey genel olarak simülasyon, solitaire, at yarışı, strateji ve daha fazlasını harmanlayan bir kart oyunudur. İlk olarak, Cep Kartı Jokey: Devam Edin! mekaniği ile biraz karmaşık görünebilir, ancak oyun döngüsü bir kez tıklandığında muhteşemdir. Solitaire’den hiç hoşlanmıyorsanız, bu size göre değil. Denenmiş ve test edilmiş oynanışa yeni yaklaşımlar görmek hoşuma gidiyor ve Cep Kartı Jokey: Devam Edin! taşınabilir bir konsol sürümünün geliştirilmiş bir sürümünden çok, her zaman mobil cihazlar için tasarlanmış bir oyun gibi hissettiriyor.

İçinde Cep Kartı Jokey: Devam Edin!, yarışlarda veya simülasyon yönlerinde zaman geçiriyorsunuz. İlki farklı aşamaları içerir. Bunlar solitaire, strateji ve kaynak yönetimini içerir. Simülasyon yönleri oldukça derin ve oynadıkça genişlemeye devam ettiklerini göreceksiniz. biraz oynadıktan Cep Kartı Jokey: Devam Edin! Farklı cihazlarda yaklaşık bir hafta boyunca her gün, Apple Arcade’in en yeni eklentisinden çok memnunum. yapısı Cep Kartı Jokey: Devam Edin! görünüşte sonsuz yeniden oynatma değerine izin verir.

Kontrollere gelince, Cep Kartı Jokey: Devam Edin! daha çok dokunma odaklı bir oyundur. Bir Apple Arcade Original olduğu için macOS ve tvOS sürümleri olsa da, bunlar sonradan akla gelen şeyler. Hatta macOS için “tıkla” yerine “dokun” diyorlar. Apple TV’deki tvOS sürümü, oynamak için sizi bir denetleyici eşleştirmeye zorlar Cep Kartı Jokey: Devam Edin!, ancak sol çubukla bir dokunmatik imleci simüle etmek için kullanırsınız ve tıklamak için onay düğmesine basın. Buradaki arayüz ayrıca bir düğmeye tıklamak veya bir düğmeye basmak yerine dokunmaktan da bahseder. Bu yazı itibariyle iOS ve iPadOS’ta denetleyici desteği yoktur. Şanssız iPad Pro’mda üç farklı kontrol cihazı denedim. Arayüz, dokunma hissi harika, ancak Apple Arcade’e abone olan bazı kişiler oyun oynamak için kontrol cihazlarını kullanmaktan keyif aldığından, bu kayda değer.

Yarış için 3D’ye geçişin engellenmesi, Cep Kartı Jokey: Devam Edin! ayrıca yeni bir günlük giriş sistemine sahiptir. Bu sürümün amacının aynı zamanda insanları oyunu oynamaya ve Apple Arcade’e abone olmaya devam ettirmek olduğu göz önüne alındığında, bu beklediğim bir şeydi. Bu hiçbir şekilde bir anlaşma bozucu değil, ama akılda tutulması gereken bir şey. Oyunun oynaması ücretsiz iOS sürümünü yıllar önce Japonya’da oynamadım, bu yüzden bunun o sürümden bir kalıntı olup olmadığından emin değilim. Game Freak ile yaptığım röportajda okuyabileceğiniz 3DS versiyonundan oyunun bazı yönlerinde de birkaç değişiklik oldu. burada.

övdüm Cep Kartı Jokey: Devam Edin! biraz ve oyunun 3DS’den modern iOS cihazlarına yaptığı geçişi sevsem de, gelecekteki bir güncellemenin daha yüksek kare hızı seçeneği ekleyebileceğini umuyorum. Yarışlar 60 fps veya 120 fps’de çok daha güzel olurdu. Ekrandaki görseller göz önüne alındığında, bunun modern iOS cihazları için çok fazla olduğunu hayal edemiyorum. Bunun dışında, Cep Kartı Jokey: Devam Edin! harika görünüyor ve cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde senkronize oluyor.

Bazı teknik sorunlar hayal kırıklığı yaratsa da, Cep Kartı Jokey: Devam Edin! Apple Arcade aboneliğiniz varsa kolay bir öneridir. Oyunun yapısı hizmete mükemmel bir şekilde uyuyor ve umarım yeni içerik getirmek ve bazı sorunları çözmek için zaman içinde güncellenir. Henüz bir Apple Arcade aboneliğiniz yoksa ama eğlendiyseniz Cep Kartı Jokey 3DS’de, hizmeti kontrol etmek için en iyi neden budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir