Battlheart Legacy+ Bu Haftanın Yeni Apple Arcade Sürümü ve Birkaç Önemli Oyun Güncellemesinin Yanında Şimdi Çıktı – TouchArcade

Battlheart Legacy+ Bu Haftanın Yeni Apple Arcade Sürümü ve Birkaç Önemli Oyun Güncellemesinin Yanında Şimdi Çıktı – TouchArcade

onun ardından son duyuru Mika Mobile’ın muhteşem aksiyon RPG’si Apple Arcade’e eklenecek Savaş Yüreği Mirası+ () App Store Great olarak hizmete girmiştir. Henüz oynamadıysanız, mükemmel stratejik dövüşü ve özelleştirmesi için hizmette denediğinizden emin olun. kendimiz olarak seçtik Haftanın Oyunu 2014’te piyasaya sürüp 5 yıldız verdiğinde orijinal incelememizde. Apple, App Store Greats olarak birçok klasiği hizmete getirirken, Savaş Yüreği Mirası+ son zamanlarda pek fazla insanın hakkında konuşmadığını hissettiğim birkaç kişiden biri. Umarım hizmette olduğu için daha çok insanın oynamasını sağlar. Bir şeyi izlemek Savaş Yüreği Mirası+ aşağıdaki fragman:

Bunun yanı sıra hizmetteki birçok önemli oyun da bugün güncellendi. Son zamanlarda açıklandığı gibi, büyük Mini Otoyollar Sonsuz ve Uzman güncellemesi şimdi yayında. Bu güncelleme, yeni Sonsuz Mod, Uzman Modu, manuel yakınlaştırma seçenekleri ve çok daha fazlasını getiren oyun için şimdiye kadarki en büyük güncellemedir. Bunun hakkında oku burada. Bahçe Kuyrukları, maç bilmecesi, yeni bir bahçe, 115 seviye, günlük giriş ödülü ve bugünün güncellemesinde bir ipucu geçiş seçeneğinin yanı sıra daha fazlasını getiriyor. Gameloft’un SongPop Partisi Butters the hindi’nin bir karakter olarak kilidini açmak için yeni çalma listeleri içeren bir Şükran Günü etkinliği var. Gibbon: Ağaçların Ötesinde bugünün güncellemesi, yeni hikaye içeriği, Liberation ve Daily Run modlarında yeni seviyeler ve daha fazlasını içeren kilidi açılabilir bir ansiklopediye sahiptir.

mini otoyollar sonsuz uzman güncellemesi indir

Frogger ve Gürleyen Harabeler Oyunun altıncı zindanı olan Sky Ruins, yeni kostümler, kayıtlar ve hazinelerle ilgili başka bir güncelleme daha var. Boss aşamalarına bir kontrol noktası sistemi de eklendi ve diğer alanlarda bazı aşama değişiklikleri yapıldı. Haftanın son dikkate değer güncellemesi Crayola Oluştur ve Oynat+ ayrıca Şükran Günü’nü size kendi hindinizi çizmeyi öğretecek bir dersle, Güz Bayramı mevsimsel etkinliğini ve yeni Dinozor Yapılabilirleri ile kutluyor. Bugünkü güncellemelerin ardından, forum başlığımıza gidin. Mini Otoyollar burada, Bahçe Kuyrukları burada, şebek burada, SongPop Partisi burada, Crayola Oluştur ve Oynat+ buradave Frogger ve Gürleyen Harabeler burada. Apple Arcade ile ilgili diğer tüm şeyler için, hizmet ve dahil olan her oyun hakkında tartışma için özel Apple Arcade forumumuza göz atın. burada. Bu ayın oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir