Arcade Heroes Touch Magix IAAPA 2022’de Yeni Vinç ve Daha Fazlasını Tanıtıyor

Arcade Heroes Touch Magix IAAPA 2022'de Yeni Vinç ve Daha Fazlasını Tanıtıyor

IAAPA 2022’de tanıtılan en son ürün duyurusu, reklamverenlerimizden biri olan Touch Magix’ten geliyor. Orada olacak Karnaval Kupaları temasına sahip yeni bir vinç makinelerine sahipler ve sektöre bazı yenilikler getirmeyi vaat ediyor. Ancak basın açıklaması bunun ne olduğunu açıklamıyor, bu yüzden tam olarak ne olduğunu görmek için gösteriye kadar beklememiz gerekecek.

Ayrıca, iki video oyunu olan Mega Blaster ve SpaceWarp 66’yı birbirine bağlayan ve bağlantılı oyuna izin veren yeni bir seçim çerçevesine sahip olacaklar. SpaceWarp için bağlantılı oyun yaz aylarında kullanıma sunuldu, ancak bu söz konusu seçim çerçevesi yeni olacak. Oyuna kazanç açısından nasıl yardımcı olduğunu merak ediyorum – bilet ödemesi yerine sadece eğlenceye ayarlanmış olmasına rağmen tek bir birimim var. Özellikle gruplar üzerinde rekabet etmeye başladığında, tek oyunculu bir oyun için fiyat noktasında oldukça iyi sonuç veriyor.

Ayrıntılarla ilgili bazı kaynaklar için basın bülteni:

TouchMagix, IAAPA 2022 için Yeni Lansmanları Duyurdu – SpaceWarp 66 DX ve Mega Blaster’ın Crane ve Link Play sürümlerine yeni bir dokunuş

Onları Orlando’daki IAAPA Expo’da, Booth #829’da canlı olarak yakalayın

TouchMagix, ABD’de son derece ilgi çekici atari oyunlarının yaratıcılarıdır. Bu yılki IAAPA Expo’daki stantları, çok sevilen atari oyunlarının heyecan verici yeni lansmanları ve güncellemeleriyle dolu olacak.

TouchMagix, IAAPA 2022’de piyasaya sürülecek olan yeni bir Carnival Cups Crane yaratmak için Coast to Coast Entertainment ile işbirliği yaptı. İki oyun moduyla daha önce hiç görülmemiş oyun, heyecan verici bir beceri oyununu vinçle birleştiriyor. Bu vincin ilk testleri çok umut verici gelir sonuçları gösterdi ve kullanıcılar buna bayılıyor!

TouchMagix’in Kurucusu Anup Tapadia, “Sektörümüzdeki vinçler büyük bir aksama için bekliyor ve Coast to Coast ile işbirliği içinde olan ekibimiz bu dönüşümü gerçekleştirdi!”

Elaut grubundan Anthony Maniscalo, “Sektörde onlarca yıldır vinçleri gördükten sonra, bu alana biraz yenilik getirmenin zamanı gelmişti. Hepimiz bu yeni lansman için çok heyecanlıyız.”

TouchMagix ayrıca yüksek hasılat yapan oyunları Mega Blaster ve SpaceWarp 66 DX için bağlı Mega Marquees ile yepyeni Link Play’i piyasaya sürecek.

15-18 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında Booth #829’da TouchMagix’in en yeni oyun portföyüne göz atın.

Operatörler, TouchMagix’in teklifleri hakkında daha fazla bilgi için sales@touchmagix.com adresinden iletişime geçebilir.

TouchMagix hakkında®

TouchMagix, Hindistan’ın Pune kentinde birinci sınıf bir Ar-Ge tesisine sahip, ABD’de yeni çağ ve daha önce hiç görülmemiş jetonla çalışan ödeme oyunları üreticisidir. Bu oyunlar beceriye dayalıdır, son derece bağımlılık yapar ve dünya çapındaki operatörler için kanıtlanmış yatırım getirisi sağlayan yüksek tekrar değerine sahiptir. TouchMagix’in en yeni atari oyunları serisi şunları içerir: Mega Blaster, Carnival Cups, SpaceWarp 66, Drift ‘N’ Thrift, Dicey Jump, Hop N Stack ve MagixFloor.

TouchMagix ayrıca İnteraktif Zemin ve İnteraktif Duvar gibi yeni bir interaktif ekran çözümleri çeşitliliği sunar. TouchMagix, Brunswick ile de ortaklık kurdu® Spark’ı tanıtmak® bowlingde şeritte projeksiyon deneyiminde devrim yaratan, endüstrinin ilk sürükleyici ve etkileşimli puanlama deneyimi olan teknoloji.

Ziyaret etmek:

http://touchmagix.com

https://instagram.com/touchmagix_usa

https://facebook.com/touchmagix

https://www.linkedin.com/company/touchmagix-media

Yazar hakkında: atari kahramanı Tüm gönderileri görüntüle atari kahramanı

Ömür boyu video oyunlarının hayranıyım ve 2008’den beri Utah, West Valley City’de kendi atari salonum olan Arcade Galactic’i işletiyorum. Kalbimde Atari, Sega ve Nintendo için yumuşak noktalar var.
heyecan
Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir