Arcade Heroes Sega Amusements & 501 Entertainment, SMARTS Artırılmış Gerçeklik Dartları İçin Bir Araya Geldi

Arcade Heroes Sega Amusements & 501 Entertainment, SMARTS Artırılmış Gerçeklik Dartları İçin Bir Araya Geldi

Bowl Expo 2022’nin ticaret fuarı tarafı bugün başlıyor ve bunun bir parçası olarak, Sega ile 501 Entertainment veya “501Fun” adlı bir şirket arasında yeni bir ortaklık hakkında bazı haberlerimiz var. Pazara hangi ürünü getiriyorlar? Artırılmış Gerçeklik (AR) dartları.

SMARTS Darts olarak adlandırılan bu sistem, geleneksel bir tahta veya hatta jetonlu bir dart tahtası ile elde ettiğinizden çok daha dinamik ve modern bir dart oyunu oluşturmak için projeksiyon haritalamayı kullanır. Doğru, projeksiyon eşleme genellikle “Karma Gerçeklik” (MXR) olarak adlandırılır, ancak bu terimlerde endüstri standardı bir tanım yoktur, bu nedenle AR ve MXR çoğu zaman örtüşür.

ikili yorum

Her neyse, bunun nasıl çalıştığıyla ilgili olarak, tam olarak yazının altında bulabileceğiniz basın bülteninden alıntı yapmama izin verin:

Konuklar oyunu otomatik olarak skor tutmak, projeksiyon haritalama yoluyla hedefler ve canlı animasyonlar sunan eğlenceli grafikler üst üste koymak ve hatta dostça rekabeti ve sosyal bağlantıyı nazikçe teşvik ederken gerçek zamanlı olarak menü öğelerinin reklamını yapmak. SMARTS Darts AR, video oyunu heyecanıyla geliştirilmiş klasik darttır.

İlginçtir ki, Sega yakın geçmişte Darts Live sistemi ile dartla ilgilendi, ancak bildiğim kadarıyla erişimi esas olarak Japonya ile sınırlıydı. Beğenisini gören Ölüler Evi dartta boy gösteriyor; Yine de burada bir AR sistemiyle, bir noktada Sega IP’yi bu oyunlara çok fazla sorun yaşamadan entegre edebileceklerini ve Sonic dart veya daha fazla HOTD dart gibi bir şeyin bu sistemlerden birine ek oyun sağlayabileceğini hayal ediyorum.

İşte anlaşmanın bir mini golf sistemini de kapsadığının ayrıntılarını veren tam basın bülteni:

Hemen Yayın için:

SOSYAL EĞLENCE LİDERİ ABD LANSMANINI DUYURDU
TEKNOLOJİYLE GELİŞTİRİLMİŞ MİNYATÜR GOLF VE DART
501 Entertainment Teknolojisi Geliştirilmiş Güncellemelerini Sergileyecek
Las Vegas’taki International Bowl Expo’da Klasik Oyunlar

Kent, İngiltere (23 Haziran 2022) – Sosyal eğlence teknolojisinde küresel bir lider olan 501 Entertainment, yeni bir yenilikçi interaktif minyatür golf ürününü piyasaya sürmeye ve yaklaşan International Bowl’da çığır açan SMARTS Artırılmış Gerçeklik ve İnteraktif Dart sistemlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Expo (bpaa.com/bowlexpo), Amerika Bowling Sahipleri Derneği (BPAA) tarafından düzenlenen ticaret fuarı. 501 Entertainment ilgili tarafları 29 ve 30 Haziran tarihlerinde Las Vegas Kongre Merkezi’ndeki 1236 numaralı stantta ağırlayacak.

Bu ürün lansmanları, artan küresel kurulum tabanı ve İngiltere’deki Gravity Active Entertainment, Lane 7 ve Boom Battle Bar ve Funlab dahil olmak üzere yüksek profilli mekan İngiltere ortaklarıyla ortaklıkların ardından İngiltere merkezli şirketin ABD pazarına resmi girişinin bir parçasıdır. Avustralyada.

501 Entertainment CEO’su Jonny Powell, “501 Entertainment, ABD’ye teknoloji liderliğindeki rekabetçi sosyalleşmeyi getirmekten heyecan duyuyor” dedi. “Eyaletler için oluşturduğumuz ürün yelpazesi sıradan müşterilere, oyun meraklılarına ve her türden bar ve aile eğlence merkezinin konum operatörlerine hitap edecek.”

Amerika Birleşik Devletleri’nde 1920’lerden beri minyatür golf oynandığı göz önüne alındığında, 100 yıl sonra 501 Entertainment’ın yeniden tasarlanan interaktif minigolf ürününü şirketin ABD topraklarındaki ilk ticari fuar etkinliğinde tanıtması mantıklı.

Modüler mini golf konusunda uzmanlaşmış lider bir tasarım ve yapım şirketi olan Greenspan Projects Ltd (www.greenspanltd.com) ile ortaklık kuran 501’in interaktif platformu, geleneksel minigolf’ü diğer 501 Eğlence ürünlerini hem popüler hem de ticari olarak başarılı yapan eğlenceli, sosyal bir deneyime dönüştürüyor. . Deneyimsel özellikler arasında otomatik vuruş sayımı, etkileşimli aydınlatma ve konukları ikramiyeleri vurarak ve tehlikelerden kaçınarak mümkün olduğunca çok puan kazanmaya teşvik eden oyunlaştırılmış bir puanlama sistemi yer alıyor. Skorlar oyunculara gönderilir
oyundan sonra, başarılarını sosyal medyada paylaşabilmeleri için. Otomatik konuk e-posta yakalama, operatörlerin yerel bir mini golfçü kitlesi oluşturmasına olanak tanır.

Powell, “En yeni minigolf platformumuzla 501, denenmiş ve gerçek bir sosyal oyunun temel unsurlarını geliştirmek için teknolojiden yararlandı” dedi. Konukların kalma süresini uzatmak için deneyimler ve benzersiz nedenler.”

Amerika’daki ilk çıkışlarını International Bowl Expo’da yapacakları da 501’in müjdeli SMARTS Darts ürünleri olacak. Ziyaretçi sayısını, misafir kalma süresini ve kişi başına ortalama harcamayı artırdığı kanıtlanmış olan SMARTS Etkileşimli Dart, otomatik puanlama ve oynaması kolay, ancak oldukça rekabetçi oyunlar sunarak geleneksel dart izleyicilerini genişletir.

SMARTS Darts AR, Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasada bulunan ilk Artırılmış Gerçeklik Dart oyunu olarak Bowl Expo’da tarih yazacak. Konuklar oyunu otomatik olarak skor tutmak, projeksiyon haritalama yoluyla hedefler ve canlı animasyonlar sunan eğlenceli grafikler üst üste koymak ve hatta dostça rekabeti ve sosyal bağlantıyı nazikçe teşvik ederken gerçek zamanlı olarak menü öğelerinin reklamını yapmak. SMARTS Darts AR, video oyunu heyecanıyla geliştirilmiş klasik darttır.

İngiltere’nin en hızlı büyüyen eğlence şirketi Gravity Active Entertainment’ın COO’su Michael Harrison, “501’in SMARTS Artırılmış Gerçeklik Dartları, bowlingi ve Wandsworth salonumuzda yürüttüğümüz diğer etkinlikleri mükemmel bir şekilde tamamlıyor” dedi. kullanım gelirleri ve yiyecek içecek satışları açısından. Yerçekimi, 501’in SMARTS Darts AR’sinin 6 şeridine sahiptir.

501 ürün, Eğlence Endüstrisinin en önemli büyüme konseptini sunuyor: Rekabetçi Sosyalleşme. Teknoloji, 501’in her ürününü birbirine bağlayan ana hat olsa da, tüm ürün sunumunun merkezinde yer alan oyunlar neredeyse pub’ların kendisi kadar eskidir. 501, geleneksel fiziksel oyunun bu temelini en son teknolojiyle geliştirerek, deneyimli gelenekçiler ile daha deneyimsel olarak motive olmuş Millennial ve Gen Z kalabalıkları arasındaki nesil farkını ortadan kaldırıyor.

Stonegate Pub Group Oyun Direktörü Pauline Bass, “Konukların mekanları ziyaret etmek için nedenler aradığı sürekli değişen bir tüketici dünyasında, 501 yenilikçi ve yaya trafiğini artıran ve kişi başına harcamayı artıran son teknoloji rekabetçi sosyalleşme teknolojisini geliştirdi ve sundu” dedi. 4.800 civarında pub işleten İngiltere’nin en büyük pub şirketi.

Powell, “Günlük yaşamı sosyal medya aracılığıyla kaydetme ve paylaşma yeteneği sayesinde, tüketiciler deneyimsel etkinliklere harcamaya öncelik veriyor ve artık hatıralar yaratan sosyal olarak ilgi çekici eğlencelere yatırım yapmaya daha istekliler” dedi. “En iyi operatörlerin çoğu, genel konuk harcamalarını artıran, yiyecek ve içecek satışlarını artıran ve enerji dolu, ses getiren bir atmosfer yaratan deneyimler sunmaya başlıyor.’ Bulunduğunuz yere bir 501 vızıltısı getirmek için sales@501fun.com ile iletişime geçin.

# # #

501 Eğlence Hakkında
2018’den beri 501 Entertainment, ağırlama mekanları için eğlence, eğlence sistemleri oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Oyun dünyasından gelen 501, yüksek trafikli ortamlara dayanacak kadar sağlam, ilgi çekici ürünler yapma konusunda uzmanlığa sahiptir. 501, konaklama iş akışlarının çeşitli ve zorlu gereksinimlerine kolay entegrasyon için titizlikle tasarlanmış en son teknolojiyi sunmak için yılların deneyimini kullanır.
# # #

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.