Arcade Heroes LAI Games, Asphalt 9 Legends Arcade VR’yi IAAPA 2022’ye Getiriyor

Arcade Heroes LAI Games, Asphalt 9 Legends Arcade VR'yi IAAPA 2022'ye Getiriyor

Arcade yarışçılarının savaşı kızışmaya devam ediyor ve bu IAAPA’da bir sersemlik olacak. Gösteride en az dört yeni yarış oyunu görünecek ve daha büyük olasılıkla duyurulmamış sürprizler olarak ortaya çıkacak. İşte bugün LAI Games tarafından, haftanın başlarında iki yeni itfa oyununun (biri popüler YouTube kanalına dayalı olarak) ortaya çıkarılmasının ardından ortaya çıkan bir tanesi. FGTeeV ve diğer varlık Rick ve Morty).

Asphalt 9 Legends’da bu, oyunun piyasaya sürülmesinin ardından oyun için 3. arcade modelini işaret ediyor. bir SD ve DX modeli geçen yılki IAAPA fuarında. Adil olmak gerekirse, VR modelinin açıklanması büyük bir sürpriz değil, çünkü IGS/Wahlap Asya pazarları için açıkladı geçen yıl IAAPA’dan sadece bir hafta sonra. Yine de, bunu dört gözle bekleyen herkes için, LAI’nin buradaki katılımı sayesinde artık her yerde mevcut olacak. Anladığım kadarıyla kabine fonksiyonel ve estetik anlamda hiç değişmemiş; Ayrıca arkada 43 inçlik bir HD ekrana sahiptir, böylece bekleyenler aksiyonu görebilir. “Premium” bir HMD olduğundan bahsetmek dışında, hangi marka VR kulaklığı kullandığını söylemiyor. Yorum için LAI’ye ulaştım ve buna göre güncelleyeceğim.

Oyunun VR versiyonu, ister Hızlı Yarışlar, Zaman Saldırısı, Deneme veya yeni Avlanma modunda olsun, oyuncuların oyunun tamamen birinci şahıs bakış açısıyla keyfini çıkarmasına olanak tanır. Hunted, GTA veya GTA gibi belirli konsol oyunlarında bulacağınız olaylara çok benzer şekilde, oyuncuyu “güvenlik”ten kaçar. Hız İhtiyacı: En Çok Aranan. Konseptin daha önce oyun salonlarında gerçekten yapılmamış olmasına biraz şaşırdım, ancak bunun diğer tarafı, kaçış arabasını sürmek yerine kanunun siz olduğunuz Chase HQ olmasına rağmen.

Bunun genel konsepti tanıdık geliyorsa, bunun nedeni, VR ile arcade yarışları ile ayaklarını ıslatan IGS tarafından geliştirilmiş olmasıdır. VR’yi geç. A9VR’nin yolcu koltuğunda sanal kız arkadaşı yok gibi görünüyor.

Şu anda çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapılmadı, ancak LAI fuarda siparişleri alacak ve kısa bir süre sonra sevkiyatların başlayacağını tahmin ediyorum. IAAPA’ya katıldığım ve oynama şansı yakaladığım için bu başlık hakkında daha fazla bilgi için siteyi ve AH video kanalını takip etmeye devam edin.

Yazar hakkında: atari kahramanı Tüm gönderileri görüntüle atari kahramanı

Ömür boyu video oyunlarının hayranıyım ve 2008’den beri Utah, West Valley City’de kendi arcadem Arcade Galactic’i işletiyorum. Kalbimde Atari, Sega ve Nintendo için yumuşak noktalar var.
heyecan
Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir