‘A Space for Unbound’ Bağlantıda İyileştirici Güç Buluyor

Space for the Unbound - a kid in a school looks back at you

Sınırsızlar İçin Bir Alan geçmişlerinde ve şimdiki zamanlarında karanlık, üzücü olaylar yaşayan birçok karaktere sahiptir. Ancak bu şeylerin kim olduklarını tanımlamaları gerekmez.

İÇERİK UYARISI – KENDİNE ZARAR VERME, İSTİSMAR, ŞİDDET

Bu oyun, ana karakterleri olan Atma ve hayatlarında bazı acı verici unsurlara sahip genç bir çift olan Raya arasında dokunaklı bir bağ oluşturur. yazımızda bahsettiğimiz gibi oyunun önizlemesi, ikisi de hayatlarının daha travmatik unsurlarından birbirlerini çekerler ve Endonezya’nın kırsal kasabalarındaki özel yerlerde teselli bulurlar. Birbirlerinde güvenli bir yer buldular. Garip doğaüstü unsurlar iş başında olduğu için belirsizlik evlerini vuruyor. Korkunç bir şey, üstlerindeki gökyüzünü yarıp geçiyor gibi görünüyor.

Bunu nasıl düzelteceğinizden emin değilseniz, yaptığınız en iyi şey çevrenizdeki insanlara yardım etmek gibi görünüyor. Bu oyunda, insanların zihinlerine inerek ve macera oyunu benzeri bulmacaları çözerek insanlara yardımcı oluyorsunuz. Bu zihinsel yerler genellikle kişinin dertleriyle bağlantılıdır ve onların sorunları üzerinde çalıştıkça onların iyileşmesine yardımcı olursunuz. Ve bu zihinsel yerlerden bazıları oldukça vahşi ve eğlenceli hale gelebilir ve geliştiricilerin piksel resimleriyle yaratıcı olmalarına olanak tanır. Oyunun kasabası ve insanları büyüleyici, ancak zihinsel yerler, sanatçıların daha da çekici, çarpıcı yerler yaratmasına olanak tanıyor.

Bu harika bir tamirci ve birçok oyunda insanların hikayeyi ilerletmeleri için bir şeyler yapmanıza rağmen, yardım etmenin özel bir yanı var. Sınırsızlar İçin Bir Alan. Raya ve Atma arasındaki bağın onları kendi karanlıklarından nasıl çekip çıkardığını görünce, bu karakterlere akıllarındaki dertlere yardımcı olmanın daha dokunaklı ve insani olduğunu düşünmeden edemiyorum. Başkalarıyla bağlantı kurarak ve sorunlarıyla ilgili başkalarına yardım ederek gerçekten nasıl iyileştiğimize bu bakış. Bir başkasına yardım etmeye çalışırken kendi içimizdeki hasarı nasıl onarmaya başladığımıza bir bakın.A Space for the Unbound bugün kullanıma sunulacak. Nintendo eShop, Playstation Mağazası, Microsoft Mağazası, Epic Games Mağazası, GOGve Buhar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir